- Reklama -magazín

Napínané stropy

Mohlo by Vás zajímat

Víte, jakým způsobem funguje a především jaké jsou výhody závěsné stropního systému, který se skládá pouze ze dvou komponent, kterými jsou takzvaný obvodový profil a ultra lehká membrána z PVC, která danou plochu tím správným způsobem napíná a také danou plochu upevňuje? Odpověď hledejte v technologii budoucnosti, kterou jsou takzvané napínané stropy. Tyto stropy lze totiž jednoduše zpracovat do jakéhokoliv tvaru, si jen, budete přát. Díky napínaným stropům také skvěle nainstalujete stropní svítidlo, mřížku či protipožární systém.

Proč investovat do materiálu budoucnosti?

Do bytu, restaurace, nemocnice či dokonce do bazénu můžete tento materiál budoucnosti zvolit. Napínané stropy mají oproti klasickým sádrokartonům mnohem více pozitivních vlastností, o kterých se vám doposud ani nezdálo. Nejvýznamnější rozdíl lze spatřit v odolnosti a také v certifikátech, které napínané stropy vlastní. Proč tedy zvolit napínané stropy? Ceník těchto stropů v kombinaci s jejich unikátními vlastnosti vás přesvědčí o tom, že lepé zvolit již není možné. Podívejte se například na stránku napínané stropy ceník.

Stropům ze sádrokartonu již odzvonilo

Klasickým sádrokartonovým stropům již dávno odzvonilo. Nástupce v podobě napínaných stropů je totiž možné aplikovat téměř kamkoliv a to od veřejných prostor, jakými jsou například knihovny, restaurace či obchody až po byty a domy nové generace. Díky tomu, že jsou stropy odolné vůči mrazu, ohni, vodě i horku se tyto stropy stávají velmi oblíbenými společníky, které postupně veškeré sádrokartonové stropy vytlačují. S napínanými stropy navíc můžete dosáhnout zcela nové dimenze ve vašem domě a to z toho důvodu, že tyto stropy mohou být aplikovány jako klenuté, šikmé, vyboulené či trojrozměrné stropy. Pokud s podobným stropem zkombinujete i osvětlení, vznikne vám ve vašem domě naprosto jedinečný prostor, který budete milovat.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy