home Bydlení, Interiér, Služby, Zboží Garážová vrata, rolety či zavlažování? Ovládejte je snadno přes GSM klíč!

Garážová vrata, rolety či zavlažování? Ovládejte je snadno přes GSM klíč!

Zamilovali jste si svou domácnost pro všechny její technické výdobytky a uvítáte každou příležitost, která by vám ještě více zjednodušila život? Pak určitě máte doma nejrůznější spotřebiče, dům vám hlídá alarm, zahradu drží při životě i v těch největších vedrech zavlažovací systém a celý dům či byt drží pěkně v chládku venkovní rolety. To je jen krátký výčet vymožeností moderní doby, kterými si mnozí vybavují domácnost. Proč ale vše neposunout ještě o level výše? Přestavíme si unikátní dálkové ovládání mobilním telefonem. Že se nejedná o žádnou novinku? Už jste o něm slyšeli dávno? Tohle vás přece uchvátí, nejen svými rozměry, ale zejména svou cenovou dostupností! GSM klíč dodá vašemu životu ještě větší komfort a bezpečí.

Jak GSM relé IQGSM funguje?

Stejně jako vás pravděpodobně zaskočí velmi dostupná cena, tak vás ohromí i snadné uvedení do provozu a použití toho chytrého zařízení. Postačí vám pouze váš mobilní telefon, nemusí být dotykový, dále SIM karta kteréhokoliv místního operátora, tu vložit do iQGSM, připojit ke svorkovnici a stisknout tlačítko. Rázem máte k dispozici ovládání garážových vrat, bran, rolet, markýz či zmíněného zavlažovacího systému. Chcete mít plně pod kontrolou i zbytek domácnosti? iQGSM poslouží stejně i jako ovládání spotřebičů mobilem.

Bezpečný přístroj české výroby

Tento ryze český výrobek komunikuje na základě propojení s vaším telefonním číslem, nemusíte se obávat, že by váš domov nebyl dostatečně zabezpečen. Jen pomocí vašeho telefonu můžete odkudkoliv právě a jen vy ovládat celou domácnost. Čím více přístrojů chcete ovládat tím více GSM klíčů budete potřebovat. Každý za cenu něco málo přes tisíc korun. Jednoduchá a velice praktická věc, ke které nepotřebujete žádné složité návody ani drahé software a instalaci aktualizací a dalších nákladných postupů. Vše funguje bezplatně, žádná aplikace v mobilu či počítači. Jen vy, váš telefon a iQGSM a máte 24 hodinovou kontrolu nad vaším domem, ať jste právě kdekoliv.

 

 

 

 

____________________________________________________________

Venkovní rolety Minirol – pro Prahu a Plzeň dodá firma mk-rolety.cz

LivingHome on Facebook
  • 2
    Shares

Napsat komentář