- Reklama -magazín

Infrasauny jsou skvělým prostředkem pro relaxaci

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Pořiďte si domů saunu a přetvořte svou koupelnu v soukromé malé lázně. Do jaké investovat? Zvolit infrasaunu, finskou saunu nebo parní kabinu? Infrasauny nejsou pouhým módním výstřelkem, o tom vás můžeme ujistit. Ačkoliv v Čechách se vnímají jako moderní řešení, mají blahodárné účinky na organismus, stejně jako finské sauny, které jsou však náročnější a dražší na provoz.

Investujte do infrasauny na dlouhá léta

Vybíráte-li infrasaunu, rozhodně na ní nešetřete. Nejedná se totiž o něco, co za rok či dva vyměníte. Pokud si vyberete kvalitně, bude vám sauna sloužit i desítky let. Doporučujeme například kvalitní infrasauny značky HANSCRAFT, které pořídíte v několika různých modelech u vybraných výrobců. Všechny jsou vyrobené z prvotřídního tvrdého dřeva a bezpečnostního skla. Mají do nejmenších detailů vyladěný interiér, a jakmile do sauny vstoupíte, budete si moci plnými doušky vychutnat relaxační atmosféru.

Na stránkách hanscraft.com si můžete jednotlivé sauny prohlédnout, případně si tu, co se vám líbí, rovnou i objednat. Nejlevnější infrasauny zde pořídíte s cenou již od 16 000 Kč, a když si odpustíte návštěvy sauny v lázních, tak přijdete na to, že se vám investice do vlastní sauny vrátí rychle zpět. Nehledě na to, že už nemusíte nikam jezdit a můžete relaxovat jen v pohodlí svého domova. Saunu pak stačí doplnit vanou či sprchovým koutem, abyste se měli kde ochladit.

Pozitivní účinky saunování

Saunování je dobré pro uvolnění těla i mysli. Ať už ze sebe chcete setřást pracovní stres, nebo si odpočinout po náročném sportovním výkonu, je sauna správným řešením. Zlepšuje prokrvení celého těla, přispívá k uvolnění namožených svalů a také zvyšuje imunitu, kterou v ní můžete posilovat i celoročně. V případě infrakabiny je možné se saunovat i několikrát během jednoho týdne a její návštěva není pro organismus tak náročná jako návštěva tradiční finské sauny.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy