- Reklama -magazín

Co ovlivňuje cenu nemovitosti?

Mohlo by Vás zajímat

Ceny nemovitostí se mohou navzájem od sebe značně lišit. Za stejné peníze lze koupit malou garsonku o velikosti několik desítek metrů čtverečních, velký byt a někdy dokonce i překrásný rodinný dům. Jak je to možné? Odpověď je jednoduchá a dá se vyjádřit jedním slovem. Lokalita.

Ano, záleží, zda si své nové bydlení pořizujte v Praze, v krajském městě, na malém městečku nebo na vesnici. Jsou zde však i další aspekty a není to jen stav nemovitosti, které ovlivňují cenu. Záleží, zda je bydlení v centru nebo na okraji města, zda je dostupná MHD, jaké jsou možnosti parkování, dostupnost služeb a pro milovníky přírody, i zda je bydlení umístěno v zeleni. K dalším kritériím, a v dnešní době zvláště, patří i aspekt lukrativní práce, a také jaké jsou možnosti eventuálního pronájmu nemovitosti.

Jaké bydlení je nejlepší?

Na toto otázku asi neexistuje univerzální odpověď, protože každý z nás má jiné priority, životní styl a také požadavky na bydlení. Samozřejmě, jsou zde i finanční možnosti. Individuální potřeby se také mění během života, co bylo pro nás zásadní a důležité v mládí, ke stáří se může zásadně lišit. Záleží, i zda hodláte být i do budoucna singl, nebo přemýšlíte založit si početnou rodinu. Ať je to tak nebo tak, je důležité vše dobře zvážit, aby koupě nového domu či bytu odpovídala maximálně vašim požadavkům a představám a nemuseli jste bydlení neustále měnit. A ještě, málem bychom zapomněli na zvířata.

Společnost Finep má pro vás několik zajímavých tipů na kvalitní bydlení

Je dobré, když si pořizujete nové bydlení, aby mělo vždy nějaký bonus navíc. Proto vám společnost Finep nyní přináší zajímavé slevy na některé nemovitosti ze své nabídky. Jedná se o byty v atraktivních lokalitách: Štěrboholy Malý háj a Hostivař Nad Přehradou.


Projekt Malý háj ve Štěrboholech


Projekt Nad Přehradou v Hostivaři

Jako další bonusové nemovitosti nabízí také prodej rodinných domů v pražské Britské čtvrti ve Stodůlkách a štěrboholském Malém háji.

Využijte zajímavých slev a získejte váš nový byt či dům za velmi přívětivých finančních podmínek. Kontaktujte společnost FINEP a nalezněte nové bydlení v atraktivních pražských lokalitách.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy