- Reklama -magazín

Invalidní vozíky a servis

Mohlo by Vás zajímat

Asi skutečně jen ti, kteří jsou odkázáni na invalidní vozík si uvědomují jak důležitá je jejich kvalita a rovněž i následný servis. Ten má totiž za úkol udržet vozík co nejdéle v té nejlepší kondici, aby svému majiteli perfektně sloužil. Již při nákupu nového invalidního vozíku je třeba vybírat takového dodavatele, který nabízí právě i servis. A to nejen ten záruční, který je zákonnou povinností každého prodejce, ale i pozáruční. Protože málokdo si asi invalidní vozíky kupuje na dobu tří let. Většinou, i s ohledem na pořizovací cenu takového pomocníka, počítáme s tím, že se jedná o investici na minimálně pět let a delší.

Invalidní vozíky bez pohonu či s pohonem?

Při výběru nového invalidního vozíku jsou většinou hlavním parametrem pro rozhodování finance. Pokud nám to finanční situace dovolí, můžeme se zamýšlet nad vyšší kategorií vozíku a jeho výbavy. Potřebujeme-li nebo jednoduše chceme-li vozík elektrický, ale hledáme ekonomičtější řešení, mohou být řešením invalidní vozíky repasované. Jedná se o zánovní stroje, u kterých byla provedena generální prohlídka a opraveny či vyměněny některé díly, aby byla prodloužena jeho životnost a dále mohl sloužit. Takové invalidní vozíky skvěle poslouží svému účelu za významně nižší cenu.

Vozíky bez pohodnu tedy mechanické, odvedou také svou práci a jejich údržba je snazší a levnější, nepotřebují pohon a je na nich méně tzv. poruchových součástek a částí.

Invalidní vozíky a servis

Pro bezchybné fungování jakéhokoliv ze zvolených vozíků je potřeba dbát na správnou údržbu a servis. Je proto velmi důležité vybrat si dodavatele, který takové služby nabízí a provádí za rozumnou cenu. Důležité také je nezapomínat na garanční prohlídky a po uplynutí záruční lhůty nechat pravidelně provádět i pozáruční servis.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy