- Reklama -magazín

Jak na útulný domov?

Mohlo by Vás zajímat

Slovo design dnes slyšíme a čteme v každém časopise a na internetu, každý přemýšlí nad tím, jak si doma vytvořit skutečně stylový domov, ale někdy se z těch všech proměn tak trochu vytrácí to podstatné, a to ten pocit, že jste doma. Útulné, to slovo jako by snad bylo poslední dobou zakázané. Přitom to je TO, co často dělá z domu či bytu ten skutečný DOMOV. Nenechte se proto svázat diktátem moderní doby a nebojte se útulna nic. Ideálním pomocníkem je bytový textil.

Že záclony jsou out? Nesmysl!

Ani tímto se nenechte ovlivnit, sice je teď všude vidět většinu velkoformátových oken bez jakéhokoliv zastínění, nicméně, každému vyhovuje něco jiného a některým oknům záclony doslova sluší. A nejen oknům, ale i interiéru samotnému. Ne každý chce totiž doma modernu, tak se nenechte ovlivnit a zmást 🙂

Povlečení také dělá hodně

Také máte v paměti kytičková povlečení v růžové a světle modré barvě, která vás provázela celé dětství. Retro je sice někdy fajn, ale nyní jsou už jiné možnosti a výběr, tak proč toho nevyužít a nesladit si ložnici či dětský pokoj pěkně se s zbytkem interiéru pokoje. Dětské motivy určitě děti nadchnou a můžete v nich snadno probudit fantazii. Povlečení v tomto případě lze hravě doplnit závěsy a pohádkové království vašich nejmenších bude rázem dokonalé.

LivingHome on Facebook
Předchozí článek
Další článek

Nejnovější příběhy