- Reklama -magazín

Jak si originálně uchovat ty nejcennější vzpomínky? Vytvořte si tak trochu jiné album

Mohlo by Vás zajímat

Z náhlého nadbytku volného času uvažujete nad tím, že se pustíte do dlouho odkládaných činností a pomalu si začínáte odškrtávat v seznamu, což vás naplňuje příjemným pocitem? Tak pokud se jedna položka na tomto seznamu týká vašich rodinných fotografií a možná i toho, jak si v nich po delším čase udělat pořádek, máme pro vás hned několik tipů, jak to udělat originálně a navíc získat možná i nějaké pěkné dárky pro své nejbližší.

Krok jedna: nejdřív je všechny pěkně vytisknout

Moderní doba nám dovoluje fotit víceméně kdykoliv a kdekoliv, kde máme při ruce náš mobilní telefon, což je skutečně v dnešní době téměř všude. S telefonem spíme, jíme, chodíme do koupelny a dál raději nepokračovat 🙂 Klasické fotoaparáty zůstaly v rukou skutečných nadšenců či odborníků a i ti v mezidobí rádi sáhnou po mobilu a „cvaknou nějakou tu mobilovku“. A díky tomu máme zahlcené paměti všech těchto zařízení včetně počítačů či tabletů, ale málokdy se už dostáváme k tomu, abych fotografie vytřídili a následně je nechali vyvolat. A nyní možná nastal ten pravý čas pustit se do třídění zvěčněných vzpomínek a proměnit je v něco hmatatelného. Jak na to? Tisk fotografií online není žádnou novinkou, vyvolání fotografií přes internet využívá dnes již asi většina lidí, je to pohodlné a rychlé. Snímky vám přijdou poštou a nemusíte se o nic starat. Co ale, když vám nejde jen o tisk fotografií jako takový? Když už, tak už, říkáte si? Tak pojďme o level výš a ukažme si, jak na to…

Buďte originální! Klasické alba jsou out

Proč se omezovat na klasická alba na fotografie po vzoru našich babiček, když můžete mít vaše cenné vzpomínky uchované originálně a stylem, který se vám bude líbit a kterým se zároveň rádi pochlubíte rodině i přátelům. Zkuste třeba fotografie ve stylu polaroid. Nebo je vám libo leporelo s těmi nejkrásnějšími snímky z prvních dnů vašeho drobečka či snad ze svatebního dne? To by byl originální dárek nebo skvělá dekorace. Krásné fotografie v kombinaci s dřevěnými doplňky znásobí svůj efekt a budou se hodit do každého interiéru. Už začínáte vybírat ty pravé snímky? Vzhůru do toho!

 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy