home Zboží Jak skladovat oblečení v malém prostoru?

Jak skladovat oblečení v malém prostoru?

Máte malý byt, a přesto byste chtěli prostornou šatnu, kde můžete pohodlně každý den vybírat své svršky? Pro pohodlné uskladnění oblečení a spodního prádla nepotřebujete příliš prostoru. Inspirujte se, jak oblečení uložit, i když vás trápí nedostatek místa.

Chytře rozdělená skříň

Oblečení, dámské a pánské spodní prádlo a také doplňky můžete chytře uložit do jedné skříně. Stačí, když ji rozdělíte příčkami tak, abyste vytvořili co nejvíce poliček, ty můžete rozdělit na své a partnerovi, a poté skládat oblečení tak, jak jej nosíte. Do zadní části skříně dejte oblečení, které nenosíte tak často anebo se jedná o sezónní kousky.

Pomocný věšák

Pokud nemáte dostatek místa na větší skříň, kam byste mohli oblečení pověsit, využijte pomocný věšák. Ten můžete nechat stát třeba v rohu místnosti a používat jej zároveň jako odkládací místo pro oblečení, které aktuálně nosíte. Na věšák můžete zavěsit nejen košile, sukně a šaty, ale také kalhoty, trička a dokonce i sportovní podprsenku nebo pánské trenýrky.

Krabice a odkládací boxy

Využijte veškeré místo v bytě, které máte. Vyzkoušejte, zda se vám například pod postel nedají úložné boxy, kam můžete schovat spodní prádlo, ponožky, punčochy nebo třeba šátky. Zároveň zde můžete uložit ručníky nebo ložní prádlo. Pokud máte otvírací postel, tak využijte i tento prostor. Nepoužívané oblečení poskládejte do skladovacího pytle nebo uložte do krabic a dejte na vyšší police.

Použijte dveře

Zajímavým nápadem, jak využít dveře je závěsný systém nebo ramínka. Pomocí závěsného systémů nebo obyčejných, přišroubovaných nebo nalepených věšáků na dveře, můžete právě zde pověsit bundy, kabáty nebo také šátky, popřípadě župan, pyžamo a jiné. V ideálním případě tak využijte dveře například v ložnici nebo v koupelně.

Vytřídění šatníku

Zkoušeli jste se inspirovat předešlými radami a pořád máte plno oblečení a spodního prádla? Zkuste svůj šatník protřídit. Věc, kterou jste na sobě neměli rok, prodejte, darujte nebo ji schovejte například na půdu nebo do sklepa do krabice.

Obměňte spodní prádlo

Nenechte si zabírat místo věcmi, které stejně nenosíte. Pokud máte spodní prádlo, které je již staré, nepadnoucí nebo obnošené, tak jej vyhoďte a pořiďte si nové sady kvalitních dámských kalhotek. Spodní prádlo je základ, a mělo by být vždy čisté, pohodlné a upravené.

LivingHome on Facebook

info@press-media.cz

info@press-media.cz

Napsat komentář