- Reklama -magazín

Jaké pomocníky do domácnosti si pořídit ve vánočních výprodejích?

Mohlo by Vás zajímat

Všechny dárky rozbalené, papír pečlivě napěchován do přeplněných kontejnerů na tříděný odpad. Někdy se zadařilo obdarovat a udělat opravdovou radost, jinde přišla na řadu často oblíbená obálková metoda. Peníze by tedy byly a vánoční či spíše povánoční výprodeje jsou v plném proudu, co si pořídit do domácnosti, abyste si v novém roce usnadnili třeba úklid či vaření? Pár tipů, co si pořídit přináší náš dnešní článek.

Pomocníci do kuchyně k nezaplacení

Každodenní vaření je často velmi únavné, ale zejména v rodinách s malými dětmi je vyvážená strava tématem číslo jedna. Náš první tip, co za peníze od Ježíška je tedy tlakový hrnec. S tlakovým hrncem ušetříte čas, peníze a jídla v něm připravovaná si uchovají maximální podíl výživových hodnot, protože doba vaření je díky němu skutečně krátká.

Grilování po celý rok díky speciálnímu grilu

Pro milovníky grilovaných jídel máme jasnou volbu. Pořiďte si elektrický gril a užívejte si chuť masa i zeleniny na grilu po celý rok. Nevadí, že venku sněží či prší, vy nemusíte vystrčit nos a během krátké chvíle budete mít jídlo na stole.

Věčný úklid, pomocníci se hodí vždy

Ještě pár dnů, a někdy i hodin, před Štědrým dnem hospodyňky pečlivě pulírují každý kout domácnosti, aby se jen leskla. Ale když 25.12 ráno pohlédnou na tu spoušť, zůstanou jim tak jedině oči pro pláč. Vše nanovo 🙂 Možná by to ale šlo o dost lépe s některými z chytrých pomocníků. Co takhle robotický vysavač nebo parní mop? To nezní vůbec špatně, dámy pěkně nohy nahoře a vysavač pěkně uklidí či dokonce vytře.

Žehlení dejte vale

Kolik hodin za rok strávíte žehlením? Raději nepočítat! Využijte peníze, které jste našli pod stromečkem a kupte si kvalitní sušičku prádla. Některé jsou tak schopné, že většinu oděvů postačí hned po vysušení pouze poskládat a žehlení vůbec nebude třeba. Žehličku pak využijete už jen na košile a podobné prádlo.

Tak hurá do obchodu pro ty nejvýhodnější kousky, ať máte v novém roce čas na důležitější věci než je vaření a uklízení.

 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy