- Reklama -magazín

Křeslo jako solitér

Mohlo by Vás zajímat

Zůstaly vám peníze od Ježíška a přemýšlíte, jak s nimi naložit? Pokud hledáte nějaký nový designový kousek do vašeho domu či bytu, ale zároveň byste rádi něco praktického, rozhodně zauvažujte o novém křesle. Křeslo jako solitér dodá vašemu interiéru neuvěřitelné kouzlo. Pokud dobře vyberete a následně ho i umístíte na to správné místo.

Není křeslo jako křeslo

Má-li být křeslo solitérem, pak určitě zapomeňte na nějaké minimalistické křesílko, které spíše připomíná jídelní židli. Pokud máte dost místa, a to by si takové pěkné křeslo rozhodně zasloužilo, pak se nebojte sáhnout klidně po houpacím křesle. Už dávno není synonymem nábytku pro seniory. Kdekdo se rád zhoupne a v obýváku vám s ním vznikne kouzelné zákoutí.

Hned vedle knihovny

Ideálním místem pro takový pěkný a nefalšovaný ušák je hned poblíž knihovny. Jak rádi budete v takovém koutku usedat s knihou! Už postačí jen vhodné osvětlení, třeba přímo na knihovnu nebo v podobě stojací lampy a čtecí koutek bude na světě a většina rodiny se o něj bude prát.

Pěkná podnožka jako třešnička na dortu

K pohodlnému ušáku či nějakému subtilnějšímu kolegovi se určitě bude hodit i pěkná podnožka. Nemusí vždy přímo ladit s křeslem, nebojte se a k méně výraznému potahu křesla vyberte výraznější dezén podnožky. Celkový dojem bude nad míru uspokojivý.

Staré křeslo v novém hávu

Válí se vám na půdě staré křeslo po prarodičích? Nejvyšší čas vytáhnout ho a oprášit ho, tedy spíše pořídit mu nový „kabát“ Pokud je vám křeslo pohodlné a máte k němu možná i trochu sentimentální vztah, nechte ho vyčistit, vyberte si potah a sami nebo s pomocí speciální firmy si nechte udělat nový originální kousek nábytku. Někdy se na půdách či ve stodole skrývají doslova poklady, tak se vydejte objevovat ty své a uvidíte, co vše objevíte, možná budete skutečně překvapeni.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy