home Bydlení, Interiér, Služby Jarní úklid snadno a rychle s chytrými pomocníky

Jarní úklid snadno a rychle s chytrými pomocníky

I když tomu aktuální teploty příliš nenasvědčují, už ani ne za měsíc tady bude opět jaro a spolu s ním se mnozí chystají na velký jarní úklid. Novou sezonu chceme přivítat pěkně uklizeným domovem, abychom se s klidným svědomím mohli zase začít věnovat zahradě a nejrůznějším venkovním aktivitám. Není třeba se velkého úklidu obávat, můžete si ho usnadnit s některými z chytrých pomocníků. Nechte se inspirovat dnešním článkem a možná se na velké uklízení začnete i těšit.

Na podlahu pěkně zchytra

Vysávání a mytí podlahy nepatří mezi nejoblíbenější domácí aktivity, ale touha po čistotě a pořádku nás nutí je vykonávat relativně často. Existuje ale hned několik způsobů, jak si práci usnadnit. Zkuste robotický vysavač. Můžete ho naprogramovat v době, kdy nejste doma nebo v čase spánku a probudíte se či vrátíte se do čistého bytu. Nemůžete očekávat stejnou úroveň čistoty jako u ručního úklidu, ale jako doplňkové uklízení poslouží skvěle.

Na vytírání podlahy můžete použít robotický mop a trávit tak čas místo úklidu něčím důležitějším. Nevyhovuje-li vám robotický stroj na vysávání či vytírání, existuje kombinace mopu a vysavače, tento skutečně výkonný stroj vám usnadní úklid a můžete očekávat o něco vyšší standard než u běžných robotů. Stroj sice není nejlehčí, ale manipulace s ním je snadná a určitě podstatně méně namáhavá než nošení kýble s vodou. Další nespornou výhodou takového pomocníka je fakt, že nepotřebuje k mytí žádné speciální přípravky. Čistí podlahu pomocí páry, je tak ideální do rodin s alergiky a ještě vám ušetří peníze za čistící prostředky.

Čistá okna snadno a rychle

To na okna se musí chytře, žádné šmudlání a další a další leštění… Stačí si pořídit čistič oken a mytí oken vás nakonec začne ještě bavit. Na výběr jsou jak plně robotičtí pomocníci tak ruční čističe s nimiž jde mytí oken skutečně o poznání snáze než starými metodami…

Tak žádné strachy a začněte se chystat na jaro se vším všudy 🙂

LivingHome on Facebook
  • 1
    Share

Napsat komentář