- Reklama -magazín

Sháníte zdravotnické skříně a kovové kartotéky?

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Potřebujete nutně archivační zdravotnické skříně, do kterých bez problémů uložíte až 144 kusů pořadačů? Víte, že se neobejdete bez zdravotnických stolů, které jsou opatřeny ABS hranou a jejichž desky mají tloušťku 25 mm? Potom neváhejte a veškerý zdravotnický nábytek si objednejte (kromě stolů, zdravotnických skříní a židlí) ve smontovaném stavu. Jak jednoduché! Učiníte objednávku v e-shopu acinterier.cz, a jakmile nábytek dorazí, bude připraven rovnou k použití. Acinterier.cz nabízí také nábytek včetně zdravotnického nábytku pro vybavení sanatorií a zdravotnických ubytoven.

Máte dostatečně velké bydlení, v němž se najde i volná místnost pro domácí kancelář?

Pokud ano, neváhejte a zřiďte si parádní místo pro klidnou a efektivní práci. Pokud tolik prostoru ve svém domě či bytě nemáte, nezoufejte a zkuste najít alespoň vhodné místo pro pracovní kout. I to může být velmi praktické řešení. V každém případě se vám bude hodit kancelářský nábytek. Do samostatné místnosti určitě upotřebíte kancelářský stůl, případně kancelářské stoly. Ideálním pracovním koutem může být například roh obývacího pokoje, kout v ložnici nebo nějaký výklenek ve zdi, který bývá typický u starších domů. Do rohů, koutů a výklenků se nejlépe hodí rohové psací stoly, které už samy o sobě mívají i dostatečné množství úložných prostorů. V případě celé místnosti, která se stane vaší kanceláří, pamatujte také na kancelářské skříně. Vždy také pamatujte na kvalitní kancelářskou židli nebo kancelářské křeslo.

Nábytek do škol a školek

Do škol a školek využijte možnosti koupě kvalitního školního nábytku a využijte možnosti dopravy zdarma v rámci celé České republiky. Právě takovou možnost vám nabízí acinterier.cz, který se specializuje na distribuci školního nábytku pro různé typy škol a který vám dokáže doporučit to nejlepší řešení právě pro vaši školu. Nejvýhodnější podmínky jsou samozřejmostí.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy