- Reklama -magazín

Jen šest kroků a sedm měsíců vás dělí od nového bydlení

Mohlo by Vás zajímat

Vystavba kvalitniho a zdraveho nizkoenergetickeho zdeneho domu za 7 mesicuProjekty všech druhů realizované tzv. na klíč jsou již v dnešní době běžným standardem. Uspěchaná doba si žádá zvýšenou rychlost výstavby, ale zároveň je kladen i velký důraz na kvalitu provedení a použitých materiálů. Ať už si necháte vyrobit skříň na míru, postavit bazén nebo dům na klíč, vždy budete požadovat stejné – nejvyšší kvalitu za dostupnou cenu  v co možná nejkratším čase. Společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. dokáže snoubit všechny tyto požadavky a nabízí více než třicet typů domů, ze kterých si vybere opravdu každý. V nabídce má klasické bungalovy, ale i patrové domy, nejrůznějších dispozic, přesně dle vašich potřeb a přání.

Tlačí vás čas a máte obavu, abyste nečekali roky, než bude vše hotové? I tuhle obavu můžete v klidu pustit z hlavy. Od vykopání základů uplyne pouhých sedm měsíců a v šesti jednotlivých krocích vám vyroste váš nový dům doslova před očima. Unikátní rychlost výstavby je dána zejména letitými zkušenostmi a maximální efektivitě výrobních procesů.

Nízkoenergetický zděný dům nebo certifikovaná dřevostavba? Obě stavby budou dobře sloužit ještě dalším generacím po vás. Pro stavbu zděného domu jsou použity pravé pálené nízkoenergetické cihly Porotherm, základem dřevostavby je kvalitní a certifikované dřevo Solid Wood, které bylo prověřeno při stavbě univerzitních kampusů a mnoha dalších staveb. Pozorovat nečas v teple vašeho nového domova budete přes okna VEKRA s izolačním trojsklem. To vše vždy bezpečně pod střechou kvalitního výrobce střešních systémů TONDACH.

Vnitřní vybavení domů se rozhodně nenechá zahanbit. Kvalitu zaručí zvučná jména předních dodavatelů. Například luxusní koupelny s podlahovým vytápěním vás oslní díky značce Richter&Frenzel, německého lídra ze světa koupelen s mnohaletou tradicí. Schodiště, dveře a zárubně rovněž splňují ta nejpřísnější evropská kritéria a zároveň spolu s plovoucími podlahami sjednotí interiér celého domu v dokonalý celek.

Každý dům je díky velkým francouzským oknům doslova prostoupen světlem. Obývací pokoj je vždy efektně propojen s půvabnou terasou, která nabídne možnost dalšího vyžití. Parkovací stání jsou samozřejmostí, součástí větších domů je pak garáž či garážové stání.

Pokud se vám i přes širokou nabídku domů nepodaří vybrat, ani to není pro společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. žádný problém. Pokud máte vlastní projekt, i ten vám rádi zrealizují.Pomohou dosáhnout dalších významných úspor spojených s integrací chytrých německých a rakouských technologií. Váš rodinný dům na klíč zoptimalizují tak, aby byl nejen pasivní, ale také si dokázal sám vytvářet elektrickou energii.

Nevíte si rady s financováním? Finanční poradenství je rovněž samozřejmostí a v případě hypotečního úvěru dokonce zaplatíte pouhých jedenáct splátek ročně. Získáte tak dům za cenu nájmu. Navíc se zabezpečením pro případ nešťastných životních událostí. Nebojte se zeptat na cokoliv, klient a jeho spokojenost je zde vždy na prvním místě.

 

http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/

 

 

 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy