- Reklama -magazín

Kam s novinami a časopisy? Nechte se inspirovat!

Mohlo by Vás zajímat

stojan na časopisyNeustále se doma dohadujete, kam se poděly dnešní noviny nebo, kdo že kamsi založil poslední vydání vašeho oblíbeného magazínu? Tiskoviny se nakonec válí všude a když chcete něco najít, tak se to nedaří? Pořiďte si některý ze stojanů, držáků či pořadačů na noviny a a časopisy. Elegantních řešení je hned několik. Záleží na množství tiskovin, které si přejte mít nějakou dobu v permanenci než je přečtete a vyměníte za aktuální a dále pak na tom, v jakém stylu máte zařízen interiér.

Už dávno jsou pryč ty časy, kdy na výběr byl jen klasický proutěný stojan, který sice plnil svou funkci, ale jinak byl spíše nevzhledný. K odkládání časopisů vám vlastně může posloužit téměř cokoliv. Pokud máte rádi dřevo, může to být třeba pěkná dřevěná krabice či přepravka. Jste spíše na sklo? Nic není nemožné, můžete si nechat vyrobit přesně takový, jaky si sami navrhnete. Jen pozor na ostré rohy a hrany, máte-li doma malé děti. Poslední roky jsou velmi oblíbené různé proutěné koše a nebo i pletené zboží různých tvarů. I to vše může posloužit jako originální odkládací místo pro vaši čtenářskou potravu.

stojan na časopisy na toaletuPokud nechcete žádné experimenty a jste zastáncem klasiky, na trhu mnoho doplňků přímo určených pro tyto účely. Velmi často mají i úchyty, které slouží k přenášení a obvykle mají podobu úzké krabice a nebo se jedná o stojany, které mají tvar písmene X a do nichž časopisy jednoduše položíte. Všechny tyto stojany nebývají určeny k ukládání velkého množství tiskovin.

Rádi si čtete, když trávíte čas v soukromí toalety? Zde nebývá často mnoho místa a i vzhledem k úklidu je výhodnější mít většinu věcí umístěných mimo podlahu, aby bylo uklízení snazší. Můžete si zakoupit držák, který je určen k připevnění na zeď. Zabere minimum místa a nikde vám nebude překážet a přesto budete mít vaše oblíbené čtení pěkně při ruce. 🙂

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy