- Reklama -magazín

Přestaňte přebývat, začněte bydlet…

Mohlo by Vás zajímat

dům na klíč 32 aPři stavbě domu na celý život byste neměli dělat kompromisy. Smiřte se jen s tím nejlepším! Nové domy rostou závratnou rychlostí a často jsou šité horkou jehlou, jak se říká. Pokud chcete sobě a své rodině zajistit kvalitní a krásné bydlení na celý život, hledejte firmu, která má stejné nároky jako vy. Nechte si postavit vysoce kvalitní nízkoenergetický dům na klíč. Nebudete se muset starat téměř o nic. Skuteční profesionálové vám totiž dokáží cestu k vysněnému bydlení nejen usnadnit, ale i urychlit. Většinu klientů tlačí čas, potřebují současné bydlení, které je nevyhovující, vyměnit za skutečný domov a v mezidobí často složitě řeší náhradní ubytování. Společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. dokáže dům postavit za pouhých sedm měsíců od vykopání základů. Tím významným způsobem sníží vaše náklady za dočasné bydlení.

dům na klíč 32c
Půdorys domu 32

Prostorný bungalov s užitnou plochou 115 metrů a dispozicí 4+1 se dvěma luxusními koupelnami a praktickým uspořádáním interiéru je cenově dostupný za cenu běžného nájmu! Skutečně, varianta zděného nízkoenergetického domu vás vyjde na 12.421,- včetně DPH měsíčně (jednorázově 3.790.000,- vč. DPH) a dřevostavba pak na pouhých 10.455,-vč.DPH (jednorázově 3.190.000,- vč. DPH). Co vše je součástí stavby naleznete ZDE. Domy jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů za použití lety prověřenými postupy a technologiemi. Kromě pravé pálené nízkoenergetické cihly Porotherm jsou ke stavbě domu použita okna Vekra s izolačním trojsklem a každá stavba je bezpečně zastřešena střechou Tondach. Vnitřní vybavení domu nabídne svým obyvatelům maximální komfort a ideální podmínky pro spokojený život. Velká francouzská okna zajistí dostatek denního světla, prostorná terasa , přiléhající přímo k domu, poskytne ještě více prostoru a pohodlí a dvě luxusní koupelny s podlahovým vytápěním zaručí dostatek pohodlí a soukromí pro všechny.

Pokud si přejete pasivní dům na klíč, za využití chytrých technologií je vše možné a vy tak můžete využít dotaci na takový dům a ušetřit tak každý měsíc další peníze za provoz domu. Máte svůj vlastní projekt a chcete zrealizovat pouze stavbu nebo si přejete koupit dům ve fázi hrubé stavby a zbytek dodělat svépomocí? Není problém! Dokonce i finanční poradenství je pro tuto společnost samozřejmostí a dokáže vám ušít program přesně na míru vašim přáním a možnostem. Neztrácejte čas sněním o lepším bydlení a začněte konečně žít.

 

DDNK logo finalni

http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/

 

 

 

 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy