- Reklama -magazín

Když fotoknihu z dovolené, tak od HappyFoto!

Mohlo by Vás zajímat

Jedete na dovolenou? Tak to máte určitě v hlavě jeden velký plán: nafotit co nejvíce fotek, abyste měli po prázdninách na co vzpomínat. Nevadí, že nemáte foťák, váš mobil umí určitě také fotit. A víte, že si můžete objednat fotky nebo celou fotoknihu rovnou na dovolené z mobilu? Můžou být doma dříve než vy!

Stačí vám k tomu jen mobil či počítač a dobré připojení k internetu. Celé je to mnohem jednodušší, než si myslíte. Podívejte se na stránky www.happyfoto.cz, kde najdete srozumitelný návod a také ceny všech produktů.

Skvělé fotky

Vyberete ty nejlepší, zašlete je přes internet do fotolaboratoře a HappyFoto vám z nich vyrobí opravdové fotografie na velmi kvalitní fotopapír. Jejich ceny se pohybují od 2,90 Kč, záleží na rozměru.

Ještě lepší fotoknihy

Ještě lepší je z fotek vyrobit vlastní originální fotoknihu. Není to nic složitého. Dá se to udělat, stejně jako fotky, buď online na stránkách www.happyfoto.cz nebo přes aplikaci www.happyfotomobile.cz nebo si stáhnete ze stránek www.happyfoto.cz program HF Designer. Průvodce vás navede, jak máte do fotoknihy vložit fotografie, texty a další kreativní záležitosti. Vyberete si tu i z mnoha formátů – od malé kapesní fotoknihy s měkkými deskami a drátkovou nebo kroužkovou vazbou, až po velkou, lepenou s pevnými deskami. Pro exkluzivnější příležitosti a profesionální fotky doporučujeme luxusní fotoknihu vyvolanou tradiční chemickou cestou na fotopapír. Ceny fotoknih začínají na 179 Kč, fotokniha deLuxe na 699 Kč.

Obrazy

Z fotografií, na které jste opravdu hrdí, nebo jsou pro vás tak důležité, že je chcete mít na očích každý den, si můžete vyrobit fotokoláž nebo fotoplátno. K výrobě fotokoláže nebo fotoplátna také stačí jen poslechnout průvodce programu HF Designer, který si stáhnete na www.happyfoto.cz. Ceny fotokoláží začínají na 70 Kč, fotoplátna ručně natažená do dřevěných rámů nabízí HappyFoto od 599 Kč.

Další fotodárky

Chcete-li udělat radost sobě nebo svým blízkým originálním dárkem, můžete svoje fotografie využít vtipně a netradičně například na tričko, zástěru, polštářek, podložku pod myš, hrníček, magnety, puzzle nebo na přáníčko.

Nebojte se experimentovat se svými fotografiemi, vytvořte si vlastní fotoknihu, fotokoláž, fotoplátno nebo jiné fotodárky! A užijte si klidnou dovolenou!

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy