- Reklama -magazín

Rozsviťte si bydlení moderně

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Ledsviti nabízí skvělé podmínky a produkty. Odpoví vám na otázku, proč si vybrat právě je. Vybírat můžete z různých výrobků, od LED zářivek přes LED reflektoryLED svítidlům. LED vlastně v překladu znamená light emitting diode – světelná dioda, která emituje záření nebo světlo.

Jaké produkty si mohu vybrat?

V domácnostech se do popředí dostávají LED panely, především díky své praktičnosti. LED panely dokonale dokážou rozložit světlo v celé místnosti a diody neuvidíte. Praktické je vybírat podle pokoje, do ložnice či dětského pokoje volíme spíše teplejší odstín, zatímco do kuchyně se zase naopak hodí studenější odstín. Zvolte si hranaté nebo kulaté tvary, je to jen na vás.

Dalšími LED svítidly jsou praktická podlahová LED svítidla nebo vestavěné LED panely. Můžou být klasicky bílé nebo také chromové.

Venkovní osvětlení

Není nad to v letních měsících v klidu posedět venku, při světle od LEDsviti. Zařiďte si vaši zahradu díky LED reflektorům. Díky tomu, že dokáží ušetřit energii a peníze, tak se dostávají neustále dopředu. K dispozici máte různé tvary, lištové, stmívatelné nebo LED reflektory se stojanem. Skvělým řešením jsou LED reflektory s pohybovými čidly. Ty dokáží vyplašit nezvanou návštěvu, ihned. Ať už je to v podobě kočky nebo jiného zvířete či člověk.

LED veřejné osvětlení vás překvapí svým barevným rozlišením. Zkuste pro vaši obec zařídit teplé odstíny nebo denní bílé či studené bílé barvy. LED veřejné osvětlení je tu pro vás!

Pracovní prostředí

Podle toho, kde zrovna pracujete, najdete i různé typy pracovního osvětlení. LED pracovní světla vybírejte v různých tvarech. Tzv. single row nebo dual row se liší podle počtu řad světel. V automobilovém průmyslu se používají signalizační světla. V halách najdete LED průmyslové osvětlení a na staveništích se zase můžete setkat s LED nouzovým osvětlením, které označuje úniková místa.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy