home Bydlení, Design, Interiér Když máte doma sportovce

Když máte doma sportovce

Máte doma malého či velkého sportovce, který nevydrží ani chvíli bez pohybu a vyhledává každou příležitost ke sportovním hrátkám, ovšem často k vaší nelibosti sáhne k nevhodnému sportovnímu náčiní? Vidlička se pak rázem promění v oštěp, váš milovaný gauč v trampolínu a o tom, co se děje na schodišti raději psát ani nebudeme. Přestaňte se zlobit a jděte jim trochu naproti, nemusí vás to ani stát mnoho peněz.

Malá tělocvična v pokojíčku

Nemáte-li zrovna pokojů nazbyt, abyste mohli jeden vyhradit pro potřeby tělocvičny kombinované s posilovnou, můžete některé cvičební pomůcky umístit přímo do dětského pokoje či ložnice. V klučičím pokoji tak skvěle poslouží žebřiny. Mohou na nich posilovat a cvičit a k tomu vypadají skutečně cool. Menším dětem můžete pořídit domácí trampolínu a milovníkům míčových her poslouží skvěle domácí plyšové či jiné – měkké míče. Pak už postačí na zeď či dveře zavěsit basketbalový koš a hra může začít.

Pro dospělé trochu posilování

Do ložnice pro rodiče se určitě vejde nějaký posilovací stroj. Je-li málo místa, můžete pořídit některou ze skladnějších záležitostí. Pokud to velikost pokoje umožní, pak se nabízí varianta rotoped nebo některé multifunkční posilovací zařízení, které mohou využívat muži i ženy.

Pro fanoušky či bývalé sportovce se také něco najde

Nemůžete se vy nebo vaši blízcí z nějakého důvodu věnovat sportu aktivně, ale stýská se vám po pohybu či konkrétním sportu a využijte každou chvíli, jak se mu věnovat alespoň pasivně? Pak myslete na interiérové doplňky a pořiďte si třeba nástěnku ve tvaru fotbalového hřiště, hrneček či talíř oblíbeného hokejového klubu, nebo povlečení v barvách vašeho NBA týmu. Produktů se sportovní tématikou je celá řada, od úplných maličkostí až po veliké plakáty či obrazy a další doplňky. Udělejte svým blízkým radost a pořiďte jim některou z nich jako dárek, uvidíte jakou budou mít radost.

LivingHome on Facebook
  • 1
    Share

Napsat komentář