- Reklama -magazín

Když máte Wrap-up, čmárat na zeď je přikázáno!

Mohlo by Vás zajímat

Zakazovali vám v dětství kreslit po zdech? Teď si to konečně vynahradíte. Popisovací magnetická tapeta Wrap-up přímo vyzývá, abyste popsali či pomalovali celou stěnu v kanceláři odshora až dolů.

„Podej mi kousek papíru. Ty tu žádný nemáš? Tak honem aspoň tužku, napíšu si to na ruku ruku, než to zapomenu.“ Ať už si potřebujete poznamenat nápad na sestavení perpetua mobile, dát dohromady seznam pozvaných na výroční party nebo nakreslit graf stoupajícího odbytu nového výrobku, podobnou konverzaci už nezažijete, protože velká bílá pláň tapety Wrap-up je vždy k dispozici a je dostatečně prostorná pro vaše poznámky i poznámky kolegů.

Zeď jako blok s Wrap-up tapetou

Wrap-up je součástí kolekce Space-up, se kterou proměníte jakýkoliv interiér ve velký poznámkový blok či náčrtník. Zatímco Board-up a Wall-up jsou tabulové systémy, Wrap-up má formu tapety, která je však stejně jako její „sourozenci“ magnetická a mazatelná, použijete-li příslušný popisovací fix.

Co je podstatné, můžete jí spravedlivě podělit všechny kanceláře a firemní prostory, protože tapetu lze nařezat na jakýkoliv rozměr. A určitě nemusíte upřednostňovat oddělení vývoje před účtárnou jen proto, že účetní sedí v místnosti, kde není centimetr rovné zdi. Pro tapetu Wrap-up je rozhodující hladký povrch, se zakřivenými plochami kolem vypínačů, oken či dveří se lehce vyrovná. Není to žádná křehká kráska, je z dostatečně silného materiálu, takže se při instalaci ani při používání nemusíte obávat protržení.

 

Montáž je jednoduchá a zvládne ji každý, kdo někdy nalepoval známku na dopis nebo adresní štítek na balík. Wrap-up je samolepicí, takže žádné nářadí, prsty upatlané od lepidla ani čekání, než tapeta zaschne. Jakmile ji připevníte, hned si můžete poznačit, co vás během lepení napadlo. Tapeta Wrap-up, která ozvláštní každý interiér, umí být kreativním a hravým parťákem i seriózním a praktickým pomocníkem.

 

Vést na odkaz: http://www.consulta.cz/wrapup

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy