home Služby Knihy nevyhazujte, pošlete je dál!

Knihy nevyhazujte, pošlete je dál!

Blíží se Vánoce a to je doba, kdy mnohé hospodyňky zahajují „generální úklid“ domácnosti. Třídí vše, co doma najdou. Přemýšlíte i vy nad tím, co si nechat a co z domu vyhodit? Nezůstane ušetřena ani vaše knihovna, která přetéká knihami? Umýváte police, oprašujete jednotlivé tituly a přemýšlíte, zda by si některé knihy nezasloužily nový domov. Přečteny byly, tak co s nimi dál?

Udělejte radost jiným

Milovníci knih jsou patrně obklopeni tištěnými svazky a občas je nutno udělat „inventuru“ a vytřídit kousky, které vás možná příliš nezaujaly nebo knihy, které stačí přečíst jen jednou. Co dělat s takovými tituly? Přirozeně se vám příčí myšlenka, že je jednoduše vyhodíte do kontejneru. Mohou být ještě užitečné a udělat radost druhým lidem. Jak na to? Výkup knih v Praze je tím pravým řešením!

Jednotlivé kousky můžete prodat svým známým nebo různě přes inzeráty. Znamená to však spoustu práce navíc, na kterou ne vždycky máte čas. Existuje však také jiné řešení a to v podobě antikvariátu. Ty zajišťují výkupy knih a mnohdy koupí hned několik výtisků najednou. Vy se tak nemusíte o nic starat, nic řešit.

Rychlý průzkum se vyplatí

Ze všeho nejdřív je dobré udělat si průzkum. Některé antikvariáty se specializují jen na určitý literární žánr, jiné vykupují široké spektrum knih. Ideální je vždycky zjistit, co všechno do výkupu knih zahrnuje antikvariát, který jste si vybrali. Přijedou si pro knihy? Účtují si poplatek za odvoz? Vyplatí vám finance ihned na ruku?

Výkup knih v Praze zajišťuje antikvariát Ježek. Při větším množství knih či sbírek přijedou, knihy zdarma nacení a vše si ihned odvezou. A samozřejmostí je také výplata v hotovosti. Výkup se provádí na území celé České republiky. Odpadnou vám starosti s knihami a ještě si můžete vydělat nějakou tu korunu!

LivingHome on Facebook
TAGS:

info@press-media.cz

info@press-media.cz

Napsat komentář