home Bydlení, Design, Interiér Jak levně a stylově vyzdobit interiér

Jak levně a stylově vyzdobit interiér

Velmi oblíbeným způsobem, jak oživit váš interiér, jsou tapety a samolepicí dekorace na stěnu. Dokonce jsou využívány nejen jako určitý druh interiérového doplňku, ale také skvěle poslouží v případě, že byste už měli vymalovat, ale při představě malování vás zachvacuje panika z nepořádku. Samolepicí tapety a dekorace jsou oproti malování časově méně náročné, u tapetování neušpiníte sebe ani váš interiér, finančně je to přijatelné pro každého a hlavně je tapetování snadné.

Když nechcete odstavovat nábytek

Oproti samolepicím tapetám, které pokrývají celou stěnu nebo její větší část, samolepicí dekorace jsou obvykle menších rozměrů. Mohou sloužit pouze jako dekorativní prvek a oživení stěn i interiéru, dále mohou zamaskovat díry ve stěně po hřebících či drobné nedostatky z malování. Samolepicí dekorace jsou velmi snadné na instalaci. Jednoduše je odlepíte z podkladového papíru a přiložíte na stěnu. Spodní část je již opatřena lepidlem, takže se dále nemusíte o nic starat. Je to velmi rychlé, efektivní, zábavné a mohou s vámi tapetovat i vaši malí pomocníci.

Vyberte si váš motiv

Samolepicích dekorací se nabízí široká škála, která zahrnuje různé materiály, tvary, odstíny, efekty, velikosti a motivy. Díky těmto možnostem nebudou mít problém s výběrem samolepicích dekorací ani ti nejnáročnější. Nabízí se samolepicí dekorace různých geometrických tvarů, s dětskými motivy, s přírodními motivy. Dokonce i v různých odstínech a barevných kombinacích, které skvěle doplní vaše bydlení. Dekorace můžete i libovolně kombinovat a být tvořiví. Otevřete se moderní variantě dekorací, která probudí vaše bydlení opět k životu a dodá mu na stylu a příjemné atmosféře.

LivingHome on Facebook
  • 1
    Share

Napsat komentář