home Rekonstrukce Kvalitní montované haly značky MOBIDOCK

Kvalitní montované haly značky MOBIDOCK

Jestliže potřebujeme pro svoje podnikání větší prostory, existuje dobré řešení, které můžeme zrealizovat. Jsou to montované plachtové haly, které se v poslední době těší stále větší oblibě. Z důvodu řady výhod tak pomalu vytlačují klasické stavby. Většinou mají konstrukci do oblouku a můžeme je tak znát i pod pojmem obloukové haly.

Pozitivum montované haly

Mezi hlavní výhody montovaných plachtových hal patří především jejich snadná montáž. Znamená to, že pokud máme vybraný pozemek nebo jiné místo určení, můžeme takovou montovanou halu bez větších komplikací složit, ale zároveň i rozebrat a podle potřeby přemístit. Jejich výstavba, nebo spíše složení nevyžaduje příliš mnoho času a tak i časová úspora montáže montovaných hal je velmi pozitivní faktor k pořízení takovéto haly. Navíc tyto montované haly nepotřebují pevné základy, jak je tomu u zděných domů a postavit ji lze prakticky všude. Aby samozřejmě nebyla taková montovaná hala jen nějakou konstrukcí, která není nijak zabezpečena a ukotvena. Různé velikostní ocelové hřeby jsou kotvícím materiálem pro upevnění montovaných hal.

Využití montovaných hal

Kde všude lze tyto montované plachtové haly využít? Dalo by se říci, že prakticky všude. Pokud potřebujeme například skladové prostory nebo výrobní haly pro jednodušší výrobu, pokud potřebujeme například zastřešení nového sportoviště, tělocvičny nebo jiné sportovní haly, tyto montované haly jsou skvělým řešení. Zemědělci využívají tyto haly k ustájení hospodářských zvířat, jejich krmiva, ale i jako garáže pro zemědělskou strojní mechaniku. Takže další výhodou montovaných hal je jejich všestranné využití.

K těmto montovaným plachtovým halám jsou firmy schopny zajistit také kvalitní osvětlení, vrata, která mohou být rolovaná, okna a mnoho dalších nezbytných doplňků. Vše je samozřejmě za příplatek, ale o tom všem nás jistě bude informovat technik odpovídající firmy. Ovšem pořizovací cena montovaných hal je oproti jiným stavbám daleko nižší. Je tak velkým lákadle pro investory.

Údržba montované haly

Haly mají velmi kvalitní ocelovou konstrukci a opláštění této konstrukce je z vysoce pevnostního materiálu. Ten nepropouští světlo a je velmi odolný také proti povětrnostním podmínkám, takže se deště nebo sněhu nemusíme obávat. Pokud bychom chtěli tyto montované haly přece jen očistit, postačí klasická a osvědčená voda, nejlépe z vysokotlaké myčky.

LivingHome on Facebook

Napsat komentář