- Reklama -magazín

Léto na zahradě? Nechte si jednoduše a levně pomoct se zahradnickými pracemi

Mohlo by Vás zajímat

V létě je zahrada nejkrásnější, ale zároveň potřebuje nejvíce péče. Pokud chcete, aby vaše zahrada vypadala skvěle, musíte na ní odpracovat mnoho hodin. A co kdybyste letos více relaxovali? Pozvěte si pracanta, který to všechno zvládne za vás. Pomoct vám může třeba se sekáním trávy nebo kácením či pletím záhonů. Díky portálu pracovních příležitostí Robeeto si můžete výhodně objednat ověřeného a šikovné zahradníka.

Sázka na jistotu

Sehnat takového zodpovědného a šikovného pomocníka už je naštěstí jednoduché. Pokud se při výběru nejraději spoléháte na doporučení známých, bude se vám líbit systém, se kterým přišel portál Robeeto.com. Funguje totiž podobně jako taková lepší síť známých, kteří si navzájem doporučují pracanty a předávají si kontakty. Pracant, který odvedl dobrou práci, dostane od zákazníka dobrou recenzi. Tu si přečtou ostatní, kteří hledají stejnou službu, a poptávky práce se pak jenom hrnou. „Systém Robeeta je vlastně velmi přirozený a intuitivní. Lidé jsou totiž zvyklí sdělovat a předávat svoje zkušenosti. A právě tyto informace jsou mnohdy klíčové při rozhodování. My jsme k tomu přidali všechny vymoženosti, které nabízí dnešní digitální svět, a tím se celý proces ještě zjednodušil a zrychlil,“ říká Stanislav Koukal, ředitel portálu pracovních příležitostí Robeeto..

Pracanti, kteří zde nabízejí svoje služby, mají profil s informacemi, mimo jiné, o kvalifikaci a zkušenostech. Na rozdíl od ostatních podobných serverů nejde jenom o katalogové zobrazení pracovních nabídek. Robeeto umí inteligentně filtrovat podle času a místa, šetří čas díky kalendářům pracantů a poradí vám v případě reklamace. Velkou výhodou je předem domluvená a transparentní cena, pracanti mají v profilu uvedenou svou hodinovou sazbu. Navíc objednáním pracanta na Robeetu podporujete legální přivýdělky, Robeeto svým pracantům totiž poradí i se správou daní či založením živnostenského listu.

Aktuálně na se Robeetu nabízí mnoho kategorií činností, ve kterých najdete pomocnou sílu například právě na posekání trávníku, sklizení úrody nebo natření plotu. Vy si užijete klidné léto, a vaše zahrada bude vypadat jak si přejete.

Šetříte čas i peníze

Robeeto vám ušetří čas i uživatelsky příjemným rozhraním. Stačí pár jednoduchých kroků, ve kterých si nastavíte, jaké místo a čas vám nejvíc vyhovuje, a pak si jenom vyberete šikovného pracanta. Zobrazí se vám totiž jenom dostupné nabídky, ze kterých si vyberete podle hodinové sazby, délky praxe a referencí. Dopředu si s pracantem domluvíte cenu, za kterou práci odvede. Ostatně, hodinovou sazbu mají uživatelé uvedenou hned vedle profilu. Nemusíte se bát, že nakonec zaplatíte víc, než jste se původně dohodli. Platba totiž probíhá po internetu a zaplatíte tolik, kolik máte domluveno podle objednávky. Pracantovi peníze dorazí na účet po vašem potvrzení, že práce v pořádku proběhla.

Zavítejte na portál www.robeeto.com

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy