- Reklama -magazín

Postavte si svou vlastní šatnu! Poradíme, jak na to!

Mohlo by Vás zajímat

Novinky se nedějí jenom ve světě či v České republice, novinek je plno také v oblasti SEO, dále také v módě nebo dokonce i v oblasti bydlení. Konkrétně o módu se zajímají nákupní maniačky, které se snaží mít aktuální módní trendy všechny po kupě, ale tehdy, kdy je módních trendů nespočet, se bohužel stane, že je nemají kam dát, a tak se tedy zaměřují na oblast bydlení, v níž si pořídí podle tipů v časopisech o bydlení nebo podle různých internetových magazínů nějakou skříň, kde všechno nové oblečení naskládají. Jenže proč by vám měla vystačit skříň? Raději si doma postavte celou šatnu!

Pokud zařizujete nebo navrhujete svůj dům, měli byste dbát na to, ať je v blízkosti ložnice i nějaká vkusná místnost, která postačí jako šatna. Pokud si dům nebo byt kupujete, pak vás jistě zajímá nějaká místnost, kterou nebudete moct plnohodnotně využít. Místo místnosti pro hosty ji nechte zařídit jako svou vlastní šatnu, vždyť hosté se vyspí i na gauči v obývacím pokoji! Vaše věci se ale při skoro chorobném nakupování zanedlouho nebudou mít, kam uskladnit, a tak bude taková šatna hotovým pokladem v domácnosti.

Šatna jako ráj pro všechny ženy!

Po vlastní šatně touží každá žena od doby, kdy viděla film Sex ve městě, kde i hlavní hrdinka dostala obrovskou šatnu, v níž mohla perfektně skladovat veškeré své oblečení, kterého nebylo málo. Mimo to sloužila i jako velká skříň na boty, kabelky a jiné doplňky. To samé jsme pak mohli vidět i ve filmu Deník princezny 2, kde také dostala hlavní hrdinka svou na pohled sice malou, ale po otevření všech skrytých skříní a šuplíků dosti velkou šatnu.

Pokud i vy po takové toužíte, zařiďte si je na základě toho, co vidíte v televizi. Stačí si jenom vymezit jednu místnost, do níž přesně takové skříně a komody naskládáte. Nezapomeňte na poličky na boty a šperkovnice na šperky! Taky se nesmí zapomenout ani na stojan na klobouky a jiné pokrývky hlavy.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy