- Reklama -magazín

Malí domácí pomocníci pro rychlé večeře

Mohlo by Vás zajímat

Snad každý občas zažívá situaci, kdy přiběhne rychle z práce a v panice se pokouší přichystat něco k večeři pro hladovou rodinu. Nakonec se z rychlé večeře stane stejně jídlo, jehož příprava zabere hodinu a než se jídlo přichystá na stůl, každý už snědl na co přišel. Máme pro vás pár tipů, jak si skutečně urychlit přípravu takových jídel, které je nutné připravit během pár minut.

Tlakový hrnec – zdravě, rychle a velmi chutněmali-pomocnici-parek-v-rohliku

Tlakový hrnec zná asi každý z nás, mnoho lidí se obává manipulace s ním, a tak si jej nechce pořídit, ale příprava jídel, s jeho pomocí, je skutečně rychlovka. Maso, jehož příprava by běžně trvala i pár hodin, je zde hotová za 20 minut. Některé firmy mají hrnce, kde lze připravit maso spolu s přílohou a tak šetříte čas i nádobí dvojitě. Bezpečnostní uzávěr je základ, nechte si doporučit dobou značku a uvidíte jak budete spokojeni a vaše rodina také.

Sendvičovač – rychlá večeře, kterou zvládnou i děti

Děti obvykle milují sýr a kečup, pořiďte si sendvičovač a budete pro ně Bůh. Z několika mála věci dokážete vykouzlit jídlo, které budou milovat. Toast, sýr, šunka, kečup či majonéza, zapéct a máte hotovo. Jako rychlovka jednou či dvakrát v týdnu, proč ne. A když vás budou chtít děti překvapit, zvládnou to i samy. A ještě jeden tip, pro snadnou údržbu (byť nepřilnavého povrchu) vnitřku přístroje, vložte vždy přeložený pečící papír.

Rýžovar – milovníci rýže budou v sedmém nebi

stream rice in electric rice cooker isolated on a white backgrouTato šikovná věcička, za několik málo stovek, nadchne všechny, kteří milují chuť dobré rýže. Zapomeňte na drahou pytlíkovou rýži, kupte si kvalitní sypanou. Rýžovar vám ji do dvaceti minut připraví sám a ještě ji bude automaticky udržovat teplou, když byste ke stolu meškali. Stačí decentně dochutit, třeba dvěma lžičkami polévkového koření či jiného oblíbeného koření a rýže vám bude tak chutnat, že se ani nebudete shánět pro příloze.

Domácí párek v rohlíku – dobrota za pár korun

Poslední pomocník při záchraně od smrti hladem vám dokáže vykouzlit starou dobrou klasiku – párek v rohlíku. Nenákladná záležitost, kterou opět zvládnou obsluhovat i děti.

LivingHome on Facebook
Předchozí článek
Další článek

Nejnovější příběhy