- Reklama -magazín

Matrace 90×200 cm patří k nejoblíbenějším rozměrům

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Při výběru nové matrace je důležité dbát na správné rozměry. Jedním z těch nejčastějších jsou matrace 90×200 cm, hodící se na jednolůžkové i na manželské postele (pokud si je dáte dvě vedle sebe, tak se hodí i pro postel o šířce 180 cm). Nabízejí dostatek prostoru pro klidný a pohodový spánek. Podívejte se, jak si vybrat nejlepší řešení.

Standardní matrace 90×200 cm za výbornou cenu

Internetový obchod matrace-store.cz, který nabízí matrace značky Matrimex, prodává i tento nejběžnějším rozměr 90×200 cm. Už ze zkušeností prodejce vyplývá, že si tyto matrace kupují i zákazníci pro manželské postele. Například když každý z manželů má jiné požadavky na tvrdost nebo když je mezi partnery velký váhový rozdíl, tak se určitě jedná o vhodnější řešení, ať už z pohledu komfortu nebo životnosti matrace.

Pro matrace 90×200 cm, stejně jako pro jiné rozměry, platí, že by kvalita při koupi měla být na prvním místě. Protože na matraci budete spát roky, určitě na ní zbytečně nešetřete. Kvalitní matrace se neproleží a bude vašemu tělu po celou životnost poskytovat dobrou oporu. Jedním z hlavních atributů je její materiálové složení, například matrace s paměťovou pěnou jsou o něco měkčí. Neznamená to však, že by byly méně kvalitní.

V e-shopu matrace-store.cz naleznete matrace 90×200 cm od ceny 1600 Kč. I ty jsou velmi kvalitní, s dostatečnou výškou jádra a nosností. Vyrábějí se z kvalitní studené pěny.

Objednejte si matraci až domů

Nákup matrace přes internet? Ano, i to je dnes možné. Výhodou je příznivější cena a širší sortiment. Matraci vám navíc dodají až domů a vy tak nemusíte řešit její dopravu.

Za stejných podmínek si ji však můžete objednat i v kamenné prodejně v Plzni, kterou obchod matrace-store.cz provozuje. Navíc vám zde pomohou i s výběrem, pokud si při koupi nevíte rady. Matraci si zde samozřejmě můžete vyzkoušet a vybrat tak tu nejpohodlnější. Díky vyčerpávajícím produktovým informacím to však zvládnete i přes internet.

LivingHome on Facebook

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejnovější příběhy