- Reklama -magazín

Milujete grilování, ale nemáte zahradu? Grilujte doma či na balkóně s elektrickým grilem!

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Grilovací sezóna se neúprosně blíží a před svými přáteli se jistě budete chtít vytáhnout předvedením svého kuchařského umu. Nejlépe s novým stolním grilem, jehož výjimečné provozní vlastnosti vykouzlí z předem naloženého masa pokrmy, za které by se nestyděla ani partička profesionálních kuchařů ze špičkové restaurace mnohahvězdičkového hotelu. Co však dělat, když nemáte zahradu ani jiné místo, kde využít klasický gril?

Zázrak jménem elektrický gril

Zatímco klasické grily bývají obrovské, neskladné a potřebují pro svůj provoz další příslušenství, jako jsou např. brikety, elektrický gril je nenáročný pomocník, který k výkonu potřebuje pouze zásuvku. Je většinou malý, tudíž ho můžete lehce skladovat v kuchyňské lince a nezabere moc místa. Ale největší výhodou je to, že ho můžete použít kdekoliv, kde je k dispozici připojení do elektřiny. Nemusíte se již tedy ohlížet na nepřízeň počasí či nízké teploty, které po zapadnutí slunce na jaře stále ještě panují. Sezvěte přátele k sobě domů a pochutnejte si na lahodných steacích!

Šikovný pomocník

Jak z elektrických grilů vybírat? Jednoduše by měl být dostatečně velký, úsporný a splňovat veškeré vaše nároky. A právě takový je elektrický gril Orava EG-1300. Díky dvojité grilovací mřížce se vám již maso ani zelenina nikdy nepřichytí, zůstanou tak vždy šťavnaté a nespálí se. Díky žebrovanému hladkému povrchu lze nejen grilovat, ale i smažit. Rukojeť je tepelně izolovaná a gril je tak bezpečný a snadno se s ním manipuluje. Přebytečný tuk odkapává na tácek, který lze vyjmout a poté velmi snadno vyčistit. Údržba tohoto grilu je zkrátka jednoduchá, že ho zvládnou i vaši malí pomocníci.

Teplotu reguluje termostat, nehrozí tak spálení potravin nebo snad jejich vzplanutí. Vše je navrženo s ohledem na snadné čištění, jednoduchou manipulaci a bezpečné používání.

S tímto elektrickým grilem chybu rozhodně neuděláte, hodí se nejen na vaši lodžii nebo balkon, ale i na zahradu. Vaši známí a přátelé vracet, protože se následně stanete doslova králem grilování.

 

Pokud vás gril Orava EG-1300 zaujal, najdete jej na www.orava.info.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy