- Reklama -magazín

Milují vaše děti Mimoně? Pořiďte jim povlečení s Mimoni a další doplňky

Mohlo by Vás zajímat

Kdo by to byl před pár lety řekl, že se podivné žluté postavičky ve tvaru bonbónu stanou díky filmu Já padouch tak oblíbené. Ano, mluvíme o Mimoních. Tyto vtipné malé figurky, které nejprve jen sekundovaly hlavnímu hrdinovi v již zmíněném filmu, si zamilovaly děti po celém světě, a tak se dnes již pyšní i svým vlastním filmem. Pokud i vaše děti Mimoně milují, můžete jim udělat velkou radost dětským povlečením a dalšími doplňky s těmito animovanými hrdiny.

Mimoni stokrát jinak

Na výběr je celá řada povlečení s motivem těchto zvláštních hrdinů. Od Mimoně Boba až po celou rodinku, se kterou budou vaše děti slastně usínat v objetí. Oboustranné povlečení nabízí větší variabilitu a neokouká se tak rychle, takže jasný favorit v široké nabídce vzorů.

Dětské povlečení musí být kvalitní

Rodiče často rezignují na kvalitu, aby koupili licencované produkty za výhodnou cenu. Zejména u povlečení a dalších věcí, které přicházejí do přímého kontaktu s dětskou pokožkou, je velmi důležité, aby byly z kvalitních materiálů. I povlečení Mimoni by tedy mělo rozhodně být ze 100% bavlny, na to je dobré se zaměřit. Barevně výrazné povlečení určitě perte zapnuté, naruby ve vodě o teplotě 40 °C.

Povlečením Mimoní mánie nekončí

Nemají vaši nejmenší ještě dost? Povlečení jim nestačí a chtějí ještě víc svých oblíbenců všude kolem? Proč ne, dopřejte jim i další doplňky z textilu s motivy Mimoní rodinky.

Blíží se léto, čas vodních radovánek a  rodinných dovolených. Jak je občas těžké udržet na malém, z vody celém promodralém, dítěti ručník, to asi dobře zná většina z vás. Řešením je dětské pončo Mimoni. Tento chytře řešený ručník, který má uprostřed otvor pro hlavu s kapucí, nebudou chtít děti sundat ani zcela suché. Pro větší sourozence, aby menším nezáviděli, je tu osuška Mimoni. I u těchto kousků dbejte na kvalitu materiálu a stálost barev, kupujte proto u ověřených obchodníků.

 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy