home Bydlení, Design, Zboží Milují vaše děti Mimoně? Pořiďte jim povlečení s Mimoni a další doplňky

Milují vaše děti Mimoně? Pořiďte jim povlečení s Mimoni a další doplňky

Kdo by to byl před pár lety řekl, že se podivné žluté postavičky ve tvaru bonbónu stanou díky filmu Já padouch tak oblíbené. Ano, mluvíme o Mimoních. Tyto vtipné malé figurky, které nejprve jen sekundovaly hlavnímu hrdinovi v již zmíněném filmu, si zamilovaly děti po celém světě, a tak se dnes již pyšní i svým vlastním filmem. Pokud i vaše děti Mimoně milují, můžete jim udělat velkou radost dětským povlečením a dalšími doplňky s těmito animovanými hrdiny.

Mimoni stokrát jinak

Na výběr je celá řada povlečení s motivem těchto zvláštních hrdinů. Od Mimoně Boba až po celou rodinku, se kterou budou vaše děti slastně usínat v objetí. Oboustranné povlečení nabízí větší variabilitu a neokouká se tak rychle, takže jasný favorit v široké nabídce vzorů.

Dětské povlečení musí být kvalitní

Rodiče často rezignují na kvalitu, aby koupili licencované produkty za výhodnou cenu. Zejména u povlečení a dalších věcí, které přicházejí do přímého kontaktu s dětskou pokožkou, je velmi důležité, aby byly z kvalitních materiálů. I povlečení Mimoni by tedy mělo rozhodně být ze 100% bavlny, na to je dobré se zaměřit. Barevně výrazné povlečení určitě perte zapnuté, naruby ve vodě o teplotě 40 °C.

Povlečením Mimoní mánie nekončí

Nemají vaši nejmenší ještě dost? Povlečení jim nestačí a chtějí ještě víc svých oblíbenců všude kolem? Proč ne, dopřejte jim i další doplňky z textilu s motivy Mimoní rodinky.

Blíží se léto, čas vodních radovánek a  rodinných dovolených. Jak je občas těžké udržet na malém, z vody celém promodralém, dítěti ručník, to asi dobře zná většina z vás. Řešením je dětské pončo Mimoni. Tento chytře řešený ručník, který má uprostřed otvor pro hlavu s kapucí, nebudou chtít děti sundat ani zcela suché. Pro větší sourozence, aby menším nezáviděli, je tu osuška Mimoni. I u těchto kousků dbejte na kvalitu materiálu a stálost barev, kupujte proto u ověřených obchodníků.

 

LivingHome on Facebook

Napsat komentář