home Bydlení, Zahrada Zahradní krby na míru vašim představám

Zahradní krby na míru vašim představám

Zařizujete si před létem svou terasu? Řešíte venkovní posezení a rádi byste investovali do krbu, grilu či udírny? Multifunkční řešení přinášejí zahradní krby od firmy Krby Věříš, která se specializuje na jejich výrobu. Zapomeňte tak na levné nekvalitní řešení, co vydrží sloužit jen krátkou dobu. Tyto krby jsou české výroby, což dokládá i jejich precizní provedení, vysoká kvalita použitých materiálů a samozřejmě také dlouhá životnost.

 

Univerzální zahradní krby s udírnou

Jestliže si rádi posedíte s rodinou či s přáteli, tak by krb nebo gril ve vaší zahradě rozhodně neměl chybět. Zatímco dříve byly zahradní krby čistě účelovým doplňkem, dnes jsou částečně i designové. Terasa s krbem působí totiž mnohem útulněji. Protože zahradní krby jsou velmi univerzální, tak je snadno nainstalujete do zastřešených prostor i do míst, kde přístřešek chybí. O pořízení krbu tak může uvažovat kdokoliv, jehož zahrada má alespoň pár metrů čtverečních.

Dlouhá životnost, moderní design, kvalitní materiály, precizní zpracování a cenová dostupnost. Připadá vám to jako pohádka? Zahradní krby ze zahradnikrbyveris.cz takové opravdu jsou. Hodí se do každé zahrady a pohodlně je zvládne sestavit i úplný laik.

Krby mají pevnou konstrukci z cihel a sestavují se bez použití malty či lepidla. Tato metoda stavby krbu se označuje jako suchá a krb je díky ní celistvý a stoprocentně chemicky nezávadný. K topení můžete pak používat dřevo i dřevěné uhlí, aniž byste riskovali popraskání krbu.

 

Vytvořte si na zahradě příjemnou atmosféru

Díky zahradnímu krbu se vaše zahrada či dvorek stane místem, kde budete rádi trávit svůj volný čas. Doplňte krb stolem se židlemi či s lavicí a nabídněte tak svým hostům i perfektní posezení. V Krby Věříš se kromě víceúčelových krbů soustředí též na výrobu zahradních grilů, udíren a dalších doplňků pro grilování. Prohlédněte si jejich široký sortiment online nebo si nechte osobně poradit ve vzorkové prodejně v Lovčicích, které se nacházejí mezi Prahou a Hradcem Králové.

LivingHome on Facebook
  • 1
    Share

One thought on “Zahradní krby na míru vašim představám

Napsat komentář