- Reklama -magazín

Moderní schodiště do vašeho domu

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Kdo by z nás nechtěl dobře bydlet? Je to právě vaše myšlenka, kterou se nyní zabýváte? Dřevěné schodnice vám pomohou leccos vyřešit. Jedná se o moderní stylové řešení všeho bydlení v patře. Vyrazte na tour dřevo-shopem a sami si vyberte, co je pro vás zajímavé a co se vám hodí.

Dub nebo buk?

Jako možnost na výběr jsou bukové schodnice a dubové schodnice. Jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, který je dokonale vysušený. Schodišťový stupeň buk je vyroben z bukové spárovky, podobně pak dub z dubové spárovky. Síla je 4 cm. Vzhled i materiál je bez vysprávek a suků. Třída kvality je AA – AB. Povrch schodnic je oboustranně broušený, tudíž je můžete ihned lakovat. Schodnice mají ofrézovanou čelní hranu. Nabídka je opravdu veliká, existuje několik variant.

Jaké varianty nabízí?

Máte doma francouzský bílý styl? Nebo dáváte spíše přednost přírodní barvě dřeva? Obě možnosti jsou k dispozici. Vyberte si bílou (přírodní) barvu, lehce nebo více pařenou, nebo rustikál či cink. Schodnice buk a schodnice dub od dřevo-shopu vás při vstupu do chodby rozzáří.

Dodávány jsou v různých délkách podle materiálu, který byl na výrobu použit. Délka dosahuje od 20 cm do 400 cm, šíře pak dosahuje rozměrů od 20 cm do 100 cm.

Doplňky nesmí chybět

Ke každému schodu musíte mít nějakou zábranu, aby se vám něco nestalo. Vyberte podobně barevně laděné zábradlí i madla. Dále dodávají stupnice, podstupnice, bočnice a hlavní sloupky. Schodišťový stupeň dřevěný si můžete nechat rovnou povrchově upravit pomocí kvalitního laku.

Dodávka

Vůbec se nemusíte bát způsobu dodání, je několik variant. Dřevěné schodnice jsou zabaleny do fólie. Dokonce je možná i kamionová dodávka. Dřevo-shop nabízí také vlastní dopravu. Další variantou je osobní odběr na pobočce. Záleží jen na vás, čemu dáváte přednost.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy