- Reklama -magazín

Na co myslet při budování garáže

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Plánujete novostavbu? Nebo prostě uzrál čas pro změnu stání pro vaše vozidlo? Ohlídejte si základní požadavky, které by měla vaše garáž splňovat. Zorientujte se také v novinkách na trhu.  

Vhodně zvolená brána vám ulehčí příjezd k domu.

Než začnete budovat garáž, měli byste si uvědomit, jak důležitá je brána před domem. Jistě znáte situace, kdy někam přijíždíte a z auta musíte snad tisíckrát vystupovat, než se dostanete do garáže. Měli byste proto uvažovat i o dobře zvolené, ideálně posuvné bráně k domu. Pomocí jednoho stisknutí tlačítka na dálkovém ovládání se tak ocitnete na pozemku před domem, bez nutnosti vycházet z vozidla. To oceníte nejen v zimních měsících.

Garážová vrata a vchodové dveře v jednom designu.

Dávno pominula doba, kdy domy vypadaly jako vlaštovčí hnízda, slepená ze všeho možného. Pokud chcete, aby se garáž propojila s domem a působila jednotným a uceleným dojmem, vsaďte na jeden design vchodových dveří i garážových vrat. Vybírat si dnes můžete ze širokého sortimentu. Největší kvality dosahují hliníkové vchodové dveře. U garážových dveří je pak znakem kvality záruka, kterou vám firmy poskytnou. U těch nejlepších se můžete opřít i o jedenáctiletou záruku.

Unikátní garáž s pomocí technologie DURA PRINT.

Naprostou novinkou je technologie digitálního tisku na čelní plochu vrat. Za pomoci inkoustového tisku s následným vytvrzováním UV lampou a následným ošetřením PUR lakem je postaráno o odolnost proti UV záření nebo oděru garážových vrat. Unikát tkví ve vysokém rozlišení až 360 dpi. Technologie DURA PRINT umožňuje nekonečné množství možností potisku na vrata. Je naprosto na vás, jaký obrázek si pro svou garáž vyberete.

Proč jezdit do garáže složitě, když to jde i tak jednoduše? Zpříjemněte si parkování a ulehčete si život s novými garážovými vraty.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy