- Reklama -magazín

Bydlete v souladu s přírodou díky ekologickým podlahám!

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Ekologické podlahy jsou novým trendem, který zaplnil domácnosti napříč všemi kontinenty. Proč tak strmě stoupá jejich popularita? A jakými vlastnostmi se mohou pochlubit? Vysvětlíme vám ve třech bodech, proč by měla nahradit i tu vaši.

Zdraví máte jen jedno

Ekologické podlahy se vyrábí pod přísnou kontrolou. Jsou tvořeny z čistě přírodních materiálů a nesmí na ně být použita žádná chemie ani jiná toxická přísada. Oproti ostatním tak neobsahuje chlor, plasty, rozpouštědla, ftaláty nebo změkčovadla. Přírodní podlahy poznáte ihned podle čichu – nijak totiž nezapáchá. Díky tomu se nemusíte denně vystavovat působení chemických látek, které vám mohou časem poškodit zdraví. Zvláště to pak platí v místnostech, kde trávíte většinu času nebo tam spíte. Do ložnice či dětského pokoje totiž rozhodně nepatří PVC či vinylová podlaha! Pokud se časem rozhodnete pro jiný typ podlahy, ekologická podlaha je 100 % recyklovatelná.

Skvělé vlastnosti

Najdete je v mnoha barvách, provedeních a vzorech. Tudíž zapadnou do jakéhokoliv interiéru. Jsou plně kompatibilní s podlahovým vytápěním, ale i bez něj dobře tepelně izolují a jsou velmi příjemné pro bosou nohu. Velmi je oceníte v namáhaných prostorech, protože jsou odolné proti skvrnám, mechanickému poškození a vodě. Jsou skvělou alternativou do kuchyně či koupelny místo studených a kluzkých kachliček. Dobře je využijete i do obývacího pokoje, kde skvěle nahradí i klasickou dřevěnou podlahu.

Údržba

Také údržba je snadná – ekologické podlahy totiž na sobě nezanechávají otisky. Stačí je tak přetřít vlhkým mopem a úklid je hotový. Není potřeba žádných zvláštních čisticích prostředků ani složitého drhnutí. Jak je to možné? Speciální úprava podlahy způsobuje, že žádné nečistoty na ní nedrží. Což z ní dělá ideální podlahu do kuchyně, kde o různé nehody nebývá nouze.

A co vy? Líbí se vám koncept přírodních ekologických podlah?

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy