- Reklama -magazín

Nákup a prodej nemovitosti si žádá profesionální přístup

Mohlo by Vás zajímat

Ať už patříte do skupiny těch, kteří nemovitost poptávají či nabízejí, není radno se do takové činnosti pouštět bez zkušeného partnera. Fakt, že průběžně litujte nabídkou realitního trhu a občas si přečte v ekonomické rubrice o aktuální situaci na trhu s nemovitostmi z vás ještě nedělá odborníka. Nákup, prodej i pronájem skýtají mnohá úskalí, která se na první pohled mohou jevit jako okrajová, ale v konečném důsledku mají fatální dopad. Proto se neukvapte v rozhodnutí, že se do všeho pustíte sami případně s nějakým online portálem, kde vás za úplatu nechají váš inzerát publikovat, ale dále už pak bude vše na vás. Pro mnohé je nákup či prodej nemovitosti životní událostí a ve velké většině případů se jedná o majetek velké hodnoty, proto snaha ušetřit by měla být až na posledním místě.

Proč se obrátit na realitní kancelář?

Realitní makléři mají nejen letité zkušenosti s prodeji a pronájmy nemovitostí, a proto dokáži lépe nastavit prodejní strategii a zároveň při nákupu dobře taktizovat při určení adekvátní ceny nemovitosti. Ale zároveň vám ušetří mnoho času a starostí, při realizaci prodeje či nákupu, aby na vás, jako na klientovi zůstalo jen to nejnutnější. V případu nákupu nemovitosti, její prohlídka a finální výběr a u prodeje vlastně jen minimum vaší participace. Žádná právní jednání a vyjednávání, na vás opravdu zbyde jen ta pomyslná smetana, jak uvádí realitní agent z realitní kanceláře Luxury Service

Jak vybrat tu správnou?

A zde by se mohlo zdát, že nastává první zásadní problém, když už jste se rozhodli, že chcete využít služeb profesionálů. Protože nabídka realitních kanceláří je v těchto letech skutečně velkorysá. Zaměřte se na služby a jejich škálu, nabízí vše, co si představujete? A jak vlastně máte zjistit, co byste měli požadovat, když například prodáváte nemovitost poprvé? Právní servis je většinou samozřejmostí, stejně tak nafocení nemovitosti, ale co když chcete více? Vzali jsme si do hledáčku právě Luxury Service a jejich služby a zjistili jsme, že některé kanceláře skutečně dokáží nabídnout mnohem více. Například zhotovení 3D půdorysu nemovitosti, pro snazší představu o skutečné dispozici domu či bytu, nafocení z jiné perspektivy pomocí dronu, samozřejmostí u profesionálů by měl být tzv. home staging, tedy nadekorování nemovitosti a zvýšení tak její atraktivity, prodejní online a offline kampaň, která zajistí, že se informace o vaší nemovitosti dostane k potencionálním zájemcům. Tyto a další podobné služby jsou právě důkazem, že jste nalezli toho správného partnera pro prodej či nákup nemovitosti. A na vás už pak bude jen odevzdat či naopak převzít klíče a užívat si nový domov nebo si naopak za utržené peníze z prodeje jiný pořídit.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy