- Reklama -magazín

Nechte si vyrobit na míru osobní obraz

Mohlo by Vás zajímat

Život je příběh a zachytit ho hmatatelně lze pomocí fotografií. Proto si lidé při stěhování, požárech, vytopení, berou mezi nejcennějšími věcmi právě fotky. Nechte si svoji story zvěčnit v podobě obrazu, který vám připomene to nejdůležitější ve vašem životě.

Originální mapa z hvězdné oblohy

Hvězdy předurčují náš osud. Naše znamení, konstelace nebeských těles, když se narodíme. Pro mnoho lidí jde o důležitý faktor, který ovlivní celý náš život. Proto společnost Galamaps.cz vytváří hvězdné mapy, jež zobrazují pohled na noční oblohu a uspořádání hvězd přímo v konkrétní den. Může to být datum vašeho narození, zrození vašeho dítka, den vaší svatby. Takto si vzácný okamžik vždy připomenete. Mapa hvězdné oblohy je totiž nápaditou dekorací na zeď nebo stůl. Je to i originální dárek, kdy obdarovanému dáte najevo, jak moc vám na něm záleží. Hvězdnou mapu si můžete vytvořit i s pomocí aplikace Galamaps.cz a zvěčníte tak nejkrásnější okamžiky vašeho života. Stejně tak se může vytvořit obraz se symbolem znamení zvěrokruhu, zadat si lze i souřadnice místa. Třeba toho, kde jste poprvé potkali svoji životní lásku.

Obrazy z vlastních fotografií

Dalším nápaditým dárkem jsou obrazy z vlastních fotografií. Stačí si vybrat fotografii, přidat vlastní originální text a opět vznikne nádherný fotoobraz, jež vám připomene významný okamžik. Například si můžete nechat zarámovat fotku z prvního rande a přidat popisek „Den, kdy jsem poznal, že jsi ta pravá.“ Opět jde o krásnou dekoraci, která se bude u vás doma skvěle vyjímat a bude vám připomínat, jaké máte štěstí, že spolu sdílíte své domácí štěstí. Fotoobraz je rovněž skvělým dárkem, jež potěší každého, komu bude určen. Buďte proto originální, a když budete vybírat dárek, vymyslete takový, který rozzáří oči vámi milované osobě. Protože tohle čekat určitě nebude.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy