- Reklama -magazín

Několik tipů pro výzdobu každé kuchyně

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Dopřejte své kuchyni snadnou proměnu pomocí jednoduchých nápadů, které vám představíme v následujícím článku.

1. Přidejte zeleň.
Rostliny tvoří skvělou výzdobu kuchyně. Ideální jsou rostliny, které nepotřebují silné osvětlení a velkou starost, jako jsou sukulenty. Pokud nemáte sílu se starat ani o ně, zvažte použití umělých rostlin.

2. Uspořádejte si sbírku kuchařek. Udělejte si místo na pracovní desce tím, že přemístíte kuchařky nad horní skříňky. Barevné hřbety knih dodají šmrnc a uvolní místo na pultu.

3. Přidejte stylový úložný prostor navíc. Tkané koše, přepravky a staré dřevěné krabice vypadají stylově a zároveň poskytují další úložný prostor pro kuchyňské prádlo a spíž.

4. Staré skříňky doplňte o ozdoby jako jsou barevné tapety, lišty, nebo nová kování. Lišty dodají vizuální zajímavost a dodají vaší kuchyni úplný vzhled. Kuchyně by rozhodně neměla zůstávat sterilní místností. Můžete ji oživit nálepkami, magnety na lednici, nebo oblíbenými plecháčky. Mísou plnou ovoce také nic nepokazíte.

5. Ozdobte skleničkami. Naskládejte na skříňky skleněné džbány a vázy různých velikostí. To je zvláště užitečný nápad, pokud má vaše kuchyně vysoké stropy. Nadměrně velké vázy sahají nahoru, vyplňují prázdný prostor a přidávají vizuální zajímavost.

6. Umění patří i do kuchyně. Dejte obraz nebo zarámovanou fotografii na stěnu nad kuchyňskou linkou. Pokud na to máte místo, nainstalujte si galerijní stěnu svých oblíbených tisků a fotografií. Kuchyni oživí také polštáře s vtipným potiskem přesně podle vašeho vkusu.

LivingHome on Facebook
Předchozí článek
Jak vybrat to správné střešní okno do každé místnosti
Další článek

Nejnovější příběhy