home Zboží Němečtí spotřebitelé ocenili kvalitu Somat Gold tablet do myčky nádobí

Němečtí spotřebitelé ocenili kvalitu Somat Gold tablet do myčky nádobí

Somat Gold získal certifikát kvality na základě nezávislého hodnocení německých zákazníků, kteří dlouhodobě používají tento produkt a mají zkušenost i s dalšími podobnými. Tablety na mytí nádobí testovali během určitého období, následně byly výsledky vyhodnoceny a nejlepším značkám udělil německý testovací institut hodnocení kvality.

Podmínkou bylo, aby produkt otestovalo minimálně 100 zákazníků, kteří ho používali doma během stanoveného času. V hodnocení se přihlíželo k několika aspektům: celková spokojenost s používáním produktu, celková spokojenost s čisticím výkonem a celková spokojenost s ochranou a leskem nádobí. Zákazníci následně svou spokojenost vyjádřili v pětibodové stupnici. Aby se výrobek dostal mezi nejlepší, musel v každé kategorii dosáhnout minimální známku 2,2.

“Ocenění si velmi vážíme a těší nás o to víc, že je vyjádřením spokojenosti zákazníků. Je pro nás důležité, aby spotřebitelé v našich produktech nacházeli kvalitu a ty se pak staly součástí jejich domácnosti na dlouhou dobu,“ uvedla Jana Očadlíková, marketingová manažerka divize Laundry and Home Care Henkel SK / CZ.

LivingHome on Facebook

info@press-media.cz

info@press-media.cz

Napsat komentář