- Reklama -magazín

Život v Praze je plný barev, přiláká vás také?

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Pokud se rozhodujete, co po studiích dělat a jakému regionu dát šanci, je často první volba zcela jasná. Jistě, Praha má tolik plus, že ji snad ani nelze opomenout nebo dát přednost jiné lokalitě, alespoň tedy v rámci středoevropského prostoru. Občanská vybavenost na jedničku, desítky stanic metra, zázemí po všech stránkách od škol a školek pro děti až po obchodní centra a další příležitosti k nákupu. A v neposlední řadě, volnočasové aktivity a jejich nabídka, to je přeci tajné trumfové eso našeho hlavního města, že?

Nechybí městská zeleň ani kvalitní dopravní spojení

Park Židovské pece, ale i spoustu dalších příležitostí k procházkám a oddechu po namáhavém pracovním dnu, přesně to nabízejí nové byty na Praze 3. Záleží už jen na tom, jestli vás osloví spíše byt dispozice 1+kk nebo dáte přednost prostornější nemovitosti pro početnější rodinu. Plánům do budoucna se jistě meze nekladou! Udržování kondice v zelených parcích nebo návštěva nákupního centra, možností, jak trávit volný čas, se najde také dost…

Zajímavá lokalita, kterou čeká velká budoucnost

Zastávka autobusu je jen pár minut chůze, odtud už se pak snadno dostanete na metro. I proto je prodej bytů na pražském Žižkově tak atraktivní – pokud jde o dopravní obslužnost, nebudete na nic dlouho čekat. Totéž platí i pro děti, které budou mít školu opravdu blízko a ráno si tak mohou přeci jen trochu přispat. A postaráno bude i o jejich sportovní vyžití.

Moderní byty určené pro mladé rodiny

Standardy bydlení jsou dnes jasně dané – vzdušný prostor, jemuž dominuje světlo. Přesně takové byty ale na Malešické ulici vyrostou, útulné a pohodlné, moderní a nanejvýš elegantní. Připraveny jsou balkony a předzahrádky, lodžie, garážová stání pro vaše automobily, v první řadě se myslí na komfort majitelů.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy