home Bydlení, Reality Nízkoenergetický dům využívá lety ověřené technologie

Nízkoenergetický dům využívá lety ověřené technologie

V současné době jsou požadavky na kvalitu bydlení velmi vysoké. Ne každý dům, rsp. stavební společnost dokáže propojit funkčnost a design. Přibývá tak staveb, které jsou na první pohled nízkoenergetické či pasivní. Jinými slovy, jsou velmi nevzhledné. Snoubit krásu, styl  a kvalitní technologie není snadné. Společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč s.r.o. si právě na tom zakládá. Své mnohaleté zkušenosti promítá do svých projektů a stejně tak do péče o své zákazníky. Nabízí nadstandardní služby v podobě poradenství s financováním, pojištěním pro případ nešťastných životních událostí a klient je u ní vždy v popředí zájmu. Dokáže nabídnout domy za ceny, které si může dovolit každý, ale nikdy na úkor kvality. Každý dům z jejich nabídky je vždy projektován ve dvou variantách. Klient má na výběr nízkoenergetickou dřevostavbu SOLIDWOOD nebo nízkoenergetický zděný dům na klíč – POROTHERM.

Dum-na-klic-30-zdeny-dum-na-klic-30-drevostavba-na-klic-30-rodinny-dum-na-klic-30-nizkoenergeticky-dum-na-klic-30-projekt-domu-na-klic-30-pudorys-1Nehledě na velikost či typ domu, vždy jsou použity nejmodernější technologie a postupy, které zaručí nízkoenergetický provoz a nejvyšší kvalitu provedení. Bungalov, který disponuje třemi ložnicemi a poskytuje užitnou plochu 110 metrů je nabízen za cenu 2.990.000,- Kč (včetně DPH) v provedení dřevostavba na klíč a za 3.590.000,- (včetně DPH) v podobě zděného domu. Co vše je součástí stavby naleznete ZDE. Dispozice 3+1+stání nabízí dostatek prostoru pro všechny členy domácnosti s ohledem na jejich soukromí. Obývací pokoj efektně odděluje kuchyňskou a jídelní část od té obývací čímž vznikne otevřený a světlý prostor. Ten je navíc francouzskými okny přímo propojen s terasou, která dodá bydlení netušený rozměr. Klidová zóna s ložnicemi je elegantně oddělena a spojujícím bodem je zde luxusní koupelna, která naplní i ta nejvyšší očekávání. Je vybavena podlahovým topením a sanitou německé značky Richter&Frenzel. Plovoucí podlahy sjednocují prostor celého domu a vytváří tak jednotný design. Dům je navržen tak, aby v něm bylo dostatek úložných prostor a žádný prostor nezůstal zbytečně nevyužit. Jeho obyvatelé tak získají dostatek místa pro každodenní spokojený život prosvícený světlem.

Všechny domy jsou díky mimořádně kvalitním technologiím a vysokým mezinárodním nadstandardům nízkoenergetické a šetří vaše peníze. Jedinečný systém izolační vrstvy spojený s pravou, pálenou a značkovou cihlou POROTHERM,společně s trojitými izolačními skly VEKRA ve velkých plochách, výrazně snižují náklady na provoz domů. Společnost vám ráda pomůže dosáhnout dalších významných úspor spojených s integrací chytrých německých a rakouských technologií. Váš rodinný dům na klíč zoptimalizuje tak, aDDNK logo finalniby byl nejen pasivní, ale také si dokázal sám vytvářet elektrickou energii.

 

http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/

LivingHome on Facebook
  • 1
    Share

One thought on “Nízkoenergetický dům využívá lety ověřené technologie

Napsat komentář