- Reklama -magazín

Nové byty v Praze čekají právě na vás

Mohlo by Vás zajímat

Hledáte komfortní bydlení v Praze? Přemýšlíte o koupi nového bytu? Zajímají vás kvalitní developerské projekty? Pak máme pro vás dva tipy, které vám přinesou inspiraci a usnadní rozhodování. Britská čtvrť i Harfa Park společnosti Finep nabízejí moderní a pohodlné bydlení, a když k tomu připočítáte ještě zajímavou lokalitu, pak již není co řešit.

Objevte kouzlo Britské čtvrti ve Stodůlkách

Britská čtvrť je rezidenční projekt nabízející svým obyvatelům kvalitní moderní bydlení v zajímavě architektonicky řešených novostavbách obklopených zelení. Západní Město, ve kterém Britská čtvrť leží, je součástí atraktivní lokality pražských Stodůlek.

Dominantou Britské čtvrti je desetipodlažní kancelářská budova City West ve tvaru diamantu, na kterou přirozeně navazuje ucelená síť komerčních prostor, které zajišťují obyvatelům všechny potřebné služby. Lokalita má také vynikající dopravní dostupnost.

Přímo na Centrálním náměstí naleznete stanici metra B, výborně dostupné je i ruzyňské letiště a Rozvadovská spojka navazující na Pražský okruh. Prakticky za rohem najdete i oblíbené nákupní centrum Zličín. Z vašeho nového domova to budete mít blízko i do přírody.

livinghome_cz_finep_cz_01

Milovníci městského života se stěhují na Harfu

12 minut do centra Prahy a klid uprostřed zeleně. To jsou rozhodující argumenty pro všechny, kteří se již rozhodli bydlet v nových bytech ve Vysočanech, jež jsou součástí projektu Harfa Park. Moderní byty v novostavbách s prostornými terasami, lodžiemi či balkony nabízejí vysoce nadstandardní a příjemné bydlení, po ruce máte i kvalitní obchody, restaurace a všechny k životu potřebné služby.

Lokalita Harfa Park je atraktivní i díky Rokytce, jejíž břehy jsou jako stvořené pro romantickou procházku či nové cyklostezce, kterou ocení především sportovně založené rodiny. Vyrazit si z Harfy večer do divadla, na koncert nebo jen tak na procházku přes Karlův most, není žádný problém. Zpátky doma jste co by dup.

livinghome_cz_finep_cz_02

Jestliže stále hledáte svůj vysněný byt, obraťte se na společnost Finep, byty na prodej v Praze jsou již připraveny. Některé jsou dostupné k nastěhování ihned, jiné jsou těsně před dokončením a celá řada jich je ve fázi plánování. Harfa Park či Britská čtvrť nejsou samozřejmě jediné developerské projekty v Praze, které Finep nabízí. Možná právě vás osloví další novostavby v Praze na Proseku, v Hostivaři nebo ve Štěrboholích. Inspiraci a vše, co týká prodeje bytů v Praze najdete také na www.finep.cz.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy