- Reklama -magazín

Nůž Olfa pomůže uřezat v podstatě cokoliv

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Už jste měli tu čest seznámit se s nářadím Olfa, a tím pádem také s řezacími noži Olfa? Pokud se vám to dosud nepoštěstilo, tak neváhejte a alespoň některý z jejich nožů vyzkoušejte. V domácnosti, ale také třeba ve firmě s ním můžete řezat linoleum, koberec, polystyren či dokonce pevný sádrokarton. Zkrátka, Olfa nože se vyplatí vlastnit a ideální je vybavit svou dílničku rovnou více typy. Které to mohou být?

Nože na koberce

Každý, kdo má rád koberce a sám si je také někdy pokládal, ví, že to nemusí být vůbec nic snadného. Naopak, pokud si vše dobře neproměříte a nenaplánujete, můžete se potýkat s velkými obtížemi. Nože na koberce značky Olfa vám pomůžou řezat velké plochy i tvořit menší dořezy.

Nože na polystyren

Další skupinou Olfa nožů jsou nože na polystyren, které se vyznačují značnou ostrostí. Dokážou zabránit tomu, aby se drolili menší či větší kusy polystyrenu, což většina jiných nožů nedokáže. S nožem na polystyren uřežete takový materiál velmi snadno a bez odpadu.

Nože na linoleum

Nože na linoleum se vám v domácnosti či ve firmě vyplatí z několika důvodů. Na rozdíl od běžných nožů totiž zvládnou řezat houževnaté lino snadno, jako by zajel horký nůž do másla. Nůž na lino je natolik ostrý a precizní, že mu nebude činit potíže uřezat veliký kus materiálu, stejně jako dotvářet i ty nejtintěrnější detaily. Pořiďte si nůž na lino, pokud chcete položit podlahovou krytinu přesně a bez nervů.

Nože na sádrokarton

Na závěr nemůžeme opomenout nože na sádrokarton, tedy na dosti pevný a silný materiál. Nevěříte, že „sádroš“ by se dal řezat snadno a bez pilky a bez zbytečného odpadu či prášení? Věřte tomu, že nůž na sádrokarton od výrobce Olfa to zvládne bez obtíží. Důležité je rovněž vědět, že nářadí Olfa a především pak nože, jsou vyráběny tak, aby krásně padly do ruky a byly bezpečné.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy