home Bydlení, Interiér Obývací stěna ve stylu Provence sjednotí váš prostor

Obývací stěna ve stylu Provence sjednotí váš prostor

Pokud hledáte sadu nábytku, která vám nabídne úložný prostor a zároveň bude působit jako příjemná dekorace, vyzkoušejte nabídku obývacích stěn ve stylu venkovského nábytku Provence. Jejich součástí je hned několik kusů nábytku a každý nese svou specifickou funkci. Obvykle se jedná o televizní stolky, vitríny, police či komody.

Jednotné a estetické provedení 

Hlavní předností stěny je sjednocený design veškerých kusů nábytku. Shoduje se materiál, barevnost a i drobné ozdobné prvky, tudíž si nemusíte lámat hlavu s tím, zdali jste vybrali jednotlivé kusy nábytku ve správném odstínu, aby k sobě ladily. 

Střídmý design

Zákazníkům eShopu Bílý Nábytek  obývací stěny řady Belluno Elegante v provedení bílém se zlatými doplňky nebo v sérii Marone v bílé barvě s dřevěnými detaily. Obě řady jsou navrženy tak, aby jednoduše zapadly do různých typů prostoru. Belluno Elegante je opatřena lehce zaoblenými částmi v  nenápadném empírovém stylu, zatímco Marone se pyšní spíše rustikálnějším provedením a ostrými tvary. 

Jednotlivé kusy nábytku

Televizní stolek je v obývací stěně nepostradatelným základem. Je navržen v nižším provedení, aby televize byla v ideální výšce, když se usadíte na pohovku. Kromě toho nabízí také šuplíky a police, pro nezbytnosti, jako jsou DVD, CD, časopisy nebo menší elektroniku. 

Vitríny jsou zde naopak proto, aby předměty vystavovaly a zároveň chránily. Umístit do ní lze různé dekorace, knihy, poháry, fotografie nebo cenné kusy porcelánového nádobí. Pro výstavu předmětů v úrovni očí nebo výše jsou součástí obývací stěny také police. Díky nim zaplníte prázdnou stěnu a doplníte svůj obývací prostor o pár dalších ozdob, jako je svícen nebo rámečky s fotografiemi. 

Pro zákazníky, kteří přednostně vyhledávají úložný prostor je součástí řady Belluno Elegante také komoda s praktickými zásuvkami. Do nich uložíte předměty s většími rozměry, jako jsou například přehozy na pohovku. 

LivingHome on Facebook

Napsat komentář