- Reklama -magazín

Opravdu sladký zážitek

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Jen si to představte. V hrnci, nejlépe v takovém, který má dvojité dno, rozehřejete čokoládu. Do ní přidáte za stálého míchání horké mléko. Vedle si v trošce vody rozpustíte solamyl a přidáte k mléčné čokoládě na zahuštění. Vzniklou směs stále důkladně promícháváte a dle libosti dochutíte jakoukoliv oblíbenou příchutí, třeba vanilkou, anebo třeba mátou. Pak, pak vše pomalinku přelejete do malých šálků a… užíváte si lahodnou chuť, třeba při čtení oblíbené knihy! Kdo má nade všechno rád čokoládu, dovede si tento zážitek představit všemi smysly. A kdo má tuto pochoutku doopravdy rád, dovede si jistě představit, že by se do čokolády ponořil úplně celý!

Z masáže na šálek čokolády

Vybrat dárek takovému člověku není žádná věda. Máte totiž plno možností. Zajdete buď do nejbližší výrobny kvalitní čokolády a vyberete nějakou kvalitní sladkou pochoutku. Anebo dopřejete dotyčnému nádherný zážitek v podobě čokoládové masáže, která působí blahodárně nejen na tělo, ale také na mysl. A rozhodně také na čichové buňky. Po masáži pak můžete kamarádku či kamaráda, maminku, babičku, anebo kolegyni z práce vzít na kávu, o co líp na hrneček voňavé sladké horké čokolády s kopcem šlehačky. Za takový zážitek vám všichni známí i příbuzní milující sladkosti jistě utrhnou ruce štěstím.

Sladké zážitky na internetu

A kde se dají takové dárky výhodně nakoupit? Internet nabízí mnoho možností. Prověřenou a velmi často využívaným webem jsou stránky firmy na zážitky – www.firmanazazitky.cz/darky-pro-zeny/. Vyberete si zde dárky opravdu pro kohokoliv k jakékoliv příležitosti. Zážitky jsou vybírány opravdovými odborníky na smysluplné trávení volného času a jsou seřazeny do několika kategorií. Vybírat lze také podle ceny. A co je nejlepší? Allegria – firma na zážitky, umožňuje využívat k platbě také flexipasy, které mnozí z nás dostávají jako bonus v práci…

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy