- Reklama -magazín

Oslavujte s Berger stany pod širým nebem

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Svatební den na čerstvém vzduchu nebo oslava narozenin pod rozevřenými nebesy je lákavá představa. Tak proč to nezrealizovat? Zajistěte si pronájem párty stanu nebo koukněte na svatební stany pronájem. Berger stany mají co nabídnout! Pobočky najdete po celé České republice. Půjčovna stanu Brno nebo Party stany Praha vám usnadní dlouhé vyhledávání a pomůžou vám vybrat, co je pro vás nejlepší.

Svatební den

Svatební stany jsou praktická volba pro pořádání svatby na venkovním prostranství. Můžete si takový stan pořídit nebo pronajmout. Svatební stan je z kvalitního pevného materiálu, je stabilní a nepromokavý. Plášť je navíc z materiálu, který vyniká vlastností snížené hořlavosti. Je jen na vás, zdali chcete mít opláštění plné nebo si vyberete průhledná okna či střechu. K příležitosti si můžete půjčit pagody, pokud vám svatební stan nestačí, co se týče počtu hostů. Využijte služby Půjčovny párty stanů Praha nebo půjčovny párty stanů Brno podle toho, která lokalita je pro vás bližší. Na svatební den se hodí baldachýn, látkové podhledy nebo barevné stuhy a ozdobné květiny. I to je možné zařídit.

Oslava uprostřed přírody

Svatba není jediná příležitost, kdy můžeme využít party stany. Oslava narozenin pro větší počet lidí, firemní akce, kongresy v srdci přírody nebo promítání či výstavy. To vše vás může zavést k rozhodnutí si stan pronajmout nebo koupit. Party stan pronajem vám zaručí bezstarostné prožití chvilek. Berger stany si vyrábí stany samy, proto je zaručena kvalita výrobku.

Pro celoroční zájem je ideálním rozhodnutím si pronajmout stanové haly. V případě různých výstav či jiných akcích měst se hodí nůžkové stany. Obě nabídky jsou opět v nepromokavých variantách. Na jednorázové aktivity si zařiďte půjčení svatebního stanu Brno nebo pronájem párty stanů Praha.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy