home Bydlení, Zahrada Pivní set využijete i na vaší terase

Pivní set využijete i na vaší terase

Zima se sice ještě nevzdává, ale mnoho z nás se již nemůže dočkat prvních jarních dnů a spolu s nimi i chvíle, kdy se opět posadí na terasu svého domu. Přes zimu uskladněný nábytek pomalu vytáhnete z garáže či zahradního domku a budete doufat, že vydrží další sezónu. Dnešní článek vám přinese tip na to, jak letos pojmout venkovní sezení trochu jinak. Doslova vytrhne trn z paty těm, kteří milují početnější setkání s přáteli a opakovaně řeší, kam všechny usadit. Zaměříme se totiž na pivní sety.

Pivní sety pro podnikání i soukromé využití

Možná by se na první pohled mohlo zdát, že venkovní sezení v podobě pivního setu je záležitostí čistě pro restaurační zařízení, ale není tomu tak. Pěkně provedené varianty z kvalitního dřeva a kovových částí mohou využít i lidé, kteří hledají možnost, jak usadit kolem jednoho stolu hodně lidí. Zdá se vám to příliš nepohodlné a pro soukromé účely tak nevhodné? Další výhodou je skladnost a finanční dostupnost těchto setů. Můžete si tedy pivní set pořídit jako doplněk k zahradnímu nábytku, jenž běžně používáte a rozložíte ho až ve chvíli, kdy se vám sejde početnější společnost. 

 

V zimních měsících můžete set skládající se ze dvou lavic a stolu využít třeba v garáži, kde ho snadno rozložíte a uspořádáte třeba oslavu na konci roku nebo setkání se sousedy, když nechcete rušit zbytek rodiny doma. Využití skutečně naleznete po celý rok.

Pro opravdu velké oslavy

Pivní sety se skvěle doplňují s party stany, větší oslava, firemní nebo soukromá, vyžaduje nějaký zastřešený prostor. Vždy je potřeba myslet na nepřízeň počasí a právě party stan je ideální a finančně dostupnou možností, jak zajistit všem účastníkům útočiště za deště. Party stany není nutné kupovat, můžete si je jednorázově zapůjčit a to stejné platí i pro pivní sety, v případě jedné akce by se samozřejmě koupě nevyplatila.

LivingHome on Facebook
  • 2
    Shares

Napsat komentář