- Reklama -magazín

Pouhých sedm měsíců vás dělí od nízkoenergetického domu na klíč

Mohlo by Vás zajímat

rodinny-zdeny-dum-na-klic-drevostavba-na-klic-rodinne-stesti-rodina-1-plocha-153-metru-4-1-vcetne-kryte-garaze-2-dum-na-klic-2
Dům Rodinné štěstí – 153 metrů, dispozice 4+1 včetně kryté garáže

Nejlepší řešení bez zbytečných kompromisů

Hledáte to nejlepší řešení vaší bytové situace, nechcete se už těsnit v malém domě či bytě a chcete pro svou rodinu krásný domov bez zbytečných kompromisů? Zároveň si ale ceníte času s rodinou stráveného a nechcete čekat roky než našetříte a další rok či dva než vám někdo dům postaví? Nabízíme řešení v podobě velkoryse pojatého domu na klíč od společnosti Certifikované domy a dřevostavby na klíč, s.r.o.

Z auta suchou nohou až domů

rodinny-zdeny-dum-na-klic-drevostavba-na-klic-rodinne-stesti-rodina-1-plocha-153-metru-4-1-vcetne-kryte-garaze-1-dum-na-klic-1-pudorys-1

Dům o dispozici 4+1+garáž, s užitnou plochou 131m², zastavěnou plochou pouhých 97m² a rozměrech domu 12,00×9,65m  poskytne maximální komfort i vícečlenné rodině.V rozlehlém obývacím pokoji s kuchyní a moderními francouzskými okny získáte nadbytek prostoru pro celou rodinu. Jedinečné dispoziční a prosvětlené prostředí vám přinese radost na celý den. Důmyslně řešené odkládací prostory v schodišťovém systému přináší možnosti, kam uložit vaše věci a cokoliv spojené s vaší rodinny-zdeny-dum-na-klic-drevostavba-na-klic-rodinne-stesti-rodina-1-plocha-153-metru-4-1-vcetne-kryte-garaze-1-dum-na-klic-1-pudorys-21domácností. Efektivní propojení s verandou vám ukáže nový rozměr života v každém ročním období. Navíc 2 pohodlné toalety, kvalitní a nadstandardní koupelna, ložnice spolu s dvěma dětskými pokoji jsou zárukou toho, že vždy budete mít dostatek pohodlí a soukromí pro štěstí vaší rodiny. Vaše auto můžete parkovat v bezpečí kryté garáže, která je součástí ceny domu na klíč. Zejména v zimě pak uvítáte pohodlí spojené s pohodlným vstupem z kryté garáže do vašeho rodinného domu.

Když dům na klíč, tak nízkoenergetický

rodinny-zdeny-dum-na-klic-drevostavba-na-klic-rodinne-stesti-rodina-1-plocha-153-metru-4-1-vcetne-kryte-garaze-3-dum-na-klic-4 (1)
Dům Rodinné štěstí – boční pohled

Nízkonergetické parametry tohoto zděného domu jsou splněny díky roky ověřeným a certifikovaným technologiím spolu s materiály a vybavením, které se při stavbě domu používají. Patří mezi ně pravá, pálená, nízkoenergetická cihla Porotherm, kvalitní fasádní a izolační řešení, ale například i unikátní okna Vekra s izolačním trojitým a dvojitým sklem a to vše pod střechou Tondach se švýcarskou certifikací nízkoenergetické úspornosti.

Sedm měsíců a váš dům bude na světě

Za pouhých sedm měsíců od výkopu základů může tento nízkoenergetický dům na klíč stát na vašem pozemku a naplnit tak ve velice krátké době vaše představy o krásném bydlení. rodinny-zdeny-dum-na-klic-drevostavba-na-klic-rodinne-stesti-rodina-1-plocha-153-metru-4-1-vcetne-kryte-garaze-3-dum-na-klic-3Cena domu v dizpozici 4+1+garáž činí 3.290.000,-Kč včetně DPH zahrnuje, kromě všech již zmíněných položek také základovou desku, stavební projektovou dokumentaci a rovněž také certifikací a záruky až na 33 let. Dům je rovněž možné financovat pomocí hypotečního úvěru, měsíčně vás pak taková varianta vyjde na 9.421,-Kč což je cena výrazně nižší než je běžná výše nájemného. Společnost Certifikované domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. vám dokáže sestavit levnější financování přesně dle vašich potřeb a možností.

http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy