home Bydlení, Interiér Pověste si na zeď kalendář se svými fotkami

Pověste si na zeď kalendář se svými fotkami

Ještě pořád jste si nekoupili kalendář na nový rok? Nevadí. Jestli máte aspoň dvanáct pěkných fotek v mobilu či v počítači, poradíme vám, jak na to! Postup je jednoduchý a vůbec nevadí, že už není začátek roku. Kalendář od HappyFota může začínat jakýmkoli měsícem.

Od té doby, co má HappyFoto novou aplikaci, dělají se u něj fotky, fotoknihy, kalendáře, fotoobrazy a další fotodárky mnohem jednodušeji. Takže neváhejte a dejte se do toho! Teď už je totiž lhostejné, jestli používáte počítač či mobil s okny, s nakousnutým jablkem nebo s jakýmkoli jiným systémem. Ať už se rozhodnete vytvářet kalendář v počítači online, offline nebo ve svém chytrém telefonu v aplikaci, pokaždé najdete stejné prostředí. Když svoji rozpracovanou zakázku přerušíte, můžete pokračovat z jiného zařízení a najdete ji na svém místě přesně tak, jak jste ji opustili. Protože se vám mezitím uloží zdarma do cloudu. To zatím žádná jiná fotoslužba v Česku nenabízí.

Mrkněte, kolik šablon kalendářů HappyFoto nabízí. Můžete si vybrat nejen z různých rozměrů, ale i technologii výroby. Kalendář vám totiž vytisknout na kvalitní papír, nebo ho vyvolají tradiční chemickou cestou na fotopapír. A v každém případě ekologicky.

LivingHome on Facebook

Napsat komentář