- Reklama -magazín

Pověste si na zeď kalendář se svými fotkami

Mohlo by Vás zajímat

Ještě pořád jste si nekoupili kalendář na nový rok? Nevadí. Jestli máte aspoň dvanáct pěkných fotek v mobilu či v počítači, poradíme vám, jak na to! Postup je jednoduchý a vůbec nevadí, že už není začátek roku. Kalendář od HappyFota může začínat jakýmkoli měsícem.

Od té doby, co má HappyFoto novou aplikaci, dělají se u něj fotky, fotoknihy, kalendáře, fotoobrazy a další fotodárky mnohem jednodušeji. Takže neváhejte a dejte se do toho! Teď už je totiž lhostejné, jestli používáte počítač či mobil s okny, s nakousnutým jablkem nebo s jakýmkoli jiným systémem. Ať už se rozhodnete vytvářet kalendář v počítači online, offline nebo ve svém chytrém telefonu v aplikaci, pokaždé najdete stejné prostředí. Když svoji rozpracovanou zakázku přerušíte, můžete pokračovat z jiného zařízení a najdete ji na svém místě přesně tak, jak jste ji opustili. Protože se vám mezitím uloží zdarma do cloudu. To zatím žádná jiná fotoslužba v Česku nenabízí.

Mrkněte, kolik šablon kalendářů HappyFoto nabízí. Můžete si vybrat nejen z různých rozměrů, ale i technologii výroby. Kalendář vám totiž vytisknout na kvalitní papír, nebo ho vyvolají tradiční chemickou cestou na fotopapír. A v každém případě ekologicky.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy