home Bydlení, Reality Praha 10 – ideální místo pro bydlení i krátkodobé ubytování

Praha 10 – ideální místo pro bydlení i krátkodobé ubytování

Praha 10 má celkovou rozlohu 18,6 km² a jedná se o jedno z nejlepších míst pro život na území hlavního města. Obyvatelé těží z dobré dopravní obslužnosti, výhodou je snadné napojení na pražské výpadovky. Panuje zde i čilý kulturní život a přitom poklidná atmosféra. Městská část je velmi klidná. Poptávka po bytech je velká, nabídka také. Ovšem kvalitních bytů či pokojů ke krátkodobému pronájmu je pomálu. Jehla v kupce sena se ale najde…

livinghome-cz_rezidencetopolova_cz_01

Jedinečný projekt slaví úspěch

Praha 10 je místem, kde byl vybudován ojedinělý projekt Rezidence Topolová. Jedná se o multifunkční ubytovací zařízení, které uspokojí turisty i ty, kdo si městkou část vybrali pro trvalé bydlení. Nabízí pokoje různých standardů a byty na prodej Praha. Rezidence se nachází na adrese Topolová 2916/14, odkud je výborné spojení na pražské výpadovky i do centra města. Pouhých 20 minut chůze je vzdálena stanice metra Skalka, kousek od rezidence je i autobusová zastávka MHD.

Uspokojí turisty i zájemce o trvalé bydlení

Je často vyhledávána turisty, kteří nechtějí draze platit za ubytování v centru. Klid zde najdou i ti, kdo míří do hlavního města za pracovními povinnostmi. Rezidence nabízí ubytování Praha levně v pokojích několika druhů. Nejlevnější jsou hostelové pokoje, které jsou řešeny buňkovým systémem (jedno sociální zařízení je společné pro 2 pokoje). Dále jsou tu k dispozici pokoje typu penzion. Zájemce o větší komfort plně uspokojí hotelové pokoje, případně i apartmány, na kterých se nachází i malá kuchyňka.

livinghome-cz_rezidencetopolova_cz_02

Byty mizí rychle

Rezidence Topolová nabízí jedny z nejlevnějších bytů v Praze. Aktuálně jsou v nabídce byty 1+kk a 2+kk. Všechny prošly kompletní rekonstrukcí a jsou vybaveny v moderním stylu Infinity design. Jestliže máte o koupi zájem, moc dlouho se nerozmýšlejte. Využijte nejdříve hypotéční kalkulačku, pomůže vám udělat si základní představu o tom, kolik vám v bance půjčí. Poté kontaktujte banku, která vám vypracuje nabídku financování, a poté si byt zamluvte.

LivingHome on Facebook

Napsat komentář