home Bydlení Praha 4 se dočká nových bytů: V Rezidenci Hadovitá bude radost bydlet

Praha 4 se dočká nových bytů: V Rezidenci Hadovitá bude radost bydlet

Najít bydlení ve vysokém standardu za příjemnou cenu není snadné. Ale přesto se čas od času objeví developerský projekt, o který je velký zájem ještě před jeho dokončením. Rezidence Hadovitá je jedním z nich. Vzniká na Praze 4 a naštěstí nemá nic společného s nepříliš populárními zástupci plazů. Snad jen ten název, ale na ten si zvyknete stejně rychle jako na příjemné prostředí Michle.

Chystáte-li se v nejbližší době na změnu adresy, možná byste měli ještě nějaký ten pátek počkat na nové byty v Praze 4. Vyhnete se tím spoustě případných kompromisů – Rezidence Hadovitá nabízí vše, co byste si od moderního bydlení v Praze mohli přát. Klidná lokalita s dostatkem zelených ploch není odříznutá od rušného centra, ale přesto nabízí harmonické prostředí, jako stvořené pro každodenní relaxaci. Jinými slovy jde o ideální domov pro rodiny, starší páry i mladé lidi vyznávající pohodový styl života mimo hektické části metropole.

Za projektem stojí zkušený developer Metrostav Development. O budoucí podobu komplexu se postarali architekti z Arx Studia, a nutno podotknout, že vizualizace vypadá znamenitě. Rezidence působí neotřele, ale nijak nenarušuje původní kolorit. Navíc přirozeně kopíruje svažitý terén, což působí velmi elegantně a nadčasově. Bude radost se na ni dívat, a ještě větší potěšení v ní bydlet.

Byty na prodej v Praze zaujmou téměř každého. K mání budou ateliéry a menší bytové jednotky od 30 čtverečních metrů až po čtyřpokojové byty s podlahovou plochou 100 čtverečních metrů. Budoucí obyvatelé si mezi sebou rozdělí také předzahrádky, balkony, lodžie a terasy.

Co se týče lokality pražské Michle, nabízí perfektní občanskou vybavenost i dostupnost do ostatních městských částí. Nechybí zde zastávky MHD, školy, lékárna a další potřebné služby. K volnočasovým aktivitám vybízí Baarův park s celoročním multifunkčním hřištěm a nedaleký Kunratický les.

Chcete být první, kdo se dozví aktuální informace? Sledujte je na www.rezidencehadovita.cz.

LivingHome on Facebook
  • 1
    Share

Napsat komentář