- Reklama -magazín

Balíky lze odesílat rychle a pohodlně z domova či práce díky e-Balíku

Mohlo by Vás zajímat

Velké množství každodenních povinností, které jsme dříve museli řešit osobní přítomností na různých místech, dnes vyřizujeme pomocí internetu. Ne jinak je tomu s odesíláním balíků. Pokud hledáte nejpohodlnější a zároveň cenově přijatelný způsob, jak odesílat balíky z práce nebo z domova, aniž byste museli kamkoliv jezdit a stát nepříjemné fronty, vyzkoušejte e-Balik.cz od nadnárodního přepravce GLS.

Cenově dostupná služba se skvělým hodnocením

Jedná se jednoduchý a přehledný internetový portál, kde zadáte pár základních informací, a pak už jen čekáte na příjezd kurýra. Služba e-Balík získala koncem minulého roku velmi kladné hodnocení v soutěži WebTop100. „Rychlé, jednoduché, jasné odezvy na uživatelskou interakci. Podpora online chatu. Čistý, až mrazivý funkcionalismus. Jde o jasnou komunikaci vůči klientovi,“ tak zní hodnocení portálu jedním jednoho z porotců soutěže.

Portál e-Balik.cz umožňuje rychlý, pohodlný a cenově přijatelný způsob, jak poslat zásilku v rámci České republiky nebo do zemí Evropské unie. V aplikaci můžete online sledovat odeslané zásilky, vytvářet adresáře a samozřejmostí je i posílání balíků na dobírku. Platbu za odeslání balíků lze provést přímo přes internetový portál. „Jedná se o službu pro veřejnost i pro podnikatele a firmy. Prostřednictvím e-Balíku můžete objednat kurýra, který přijede i s předtištěnými adresními štítky vyzvednout zásilku na vámi sdělenou adresu. Balík můžete také podat sami, například cestou na nákup, na jakémkoliv ParcelShopu GLS,“ dodává Pavel Včela, ředitel společnosti GLS Česká republika.

Jednoduchá a přehledná služba

Vyplnění objednávky je naprosto intuitivní a jednoduché. Cena za přepravu se zobrazuje během vytváření objednávky v nákupním košíku. Města, směrovací čísla a adresy firem napovídá inteligentní našeptávač v zadávacím poli. „Pokud se zákazník zaregistruje, může odesílat balíky i na dobírku nebo si vytvářet svůj vlastní adresář. K dispozici je i přehledná historie již uskutečněných objednávek. Peníze za vybrané dobírky jsou zasílány na účet odesílatele do 3 dnů. Systém Track&Trace, který je přístupný hned na úvodní stránce, umožňuje sledovat již odeslané zásilky. Výhodou využívání služeb GLS je i to, že zákazníci mají v Evropě k dispozici přes 16 000 ParcelShopů, z toho zhruba 200 v České republice,“ dodává Pavel Včela.

 

 

 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy