- Reklama -magazín

Přivítejte jaro květinami

Mohlo by Vás zajímat

Velikonoce jsou pro mnoho lidí kromě křesťanského svátku zejména oslavou jara. Vedle nazdobených vajíček a všudypřítomných zajíčků hrají hlavní roli přírodní dekorace a květiny. Exkluzivní doručovací květinová služba Fleurop vytvořila speciální velikonoční edici květin, kterými si dokonale vyzdobíte a provoníte domov. Jarními aranžemi můžete také potěšit své přátele, rodinu, nebo obchodní partnery. Poslat květinu je díky www.fleurop.cz snazší než dřív.

Velikonoční kolekce kytic Fleurop je speciálně navržena předními floristy, kteří ctí tradice a současně drží krok s aktuálními trendy. Kytice vytvořené pro svátky jara hýří svěžími barvami. Převládá zejména žlutá a žlutooranžová barva doplněná pestrými květy. Symbolizují jaro a s ním spojené probuzení přírody k životu.

Velikonoce jsou krásnou příležitostí pro výzdobu domova, a právě květina udělá největší dojem. Podle průzkumu[1] společnosti Fleurop pokládá téměř 40 % respondentů květinu za univerzální dar, který udělá radost vždy a každému. Proč tedy nepotěšit své přátele, rodinu, nebo obchodní partnery kyticí, která krásně provoní byt a na rozdíl od čokolády po ní nepřiberete ani gram?

Květinová doručovací služba Fleurop nabízí jednoduchý a pohodlný způsob, jak květiny na Velikonoce pořídit sobě nebo třeba i někomu blízkému, a to kdekoliv v rámci České republiky i po celém světě díky největší síti partnerských květinářství. Na webových stránkách www.fleurop.cz stačí kliknout na kategorii Velikonoce a vybrat si ze záplavy nádherných květin a veselých barev.

 O Fleurop – Interflora Česká s.r.o.

Značka Fleurop v rámci mezinárodního sdružení Fleurop – Interflora je jednou z největších a nejznámějších doručovacích květinových služeb na světě. Vznikla v roce 1908 v německém Berlíně z iniciativy floristy Maxe Hübnera. Základem jejího obchodního konceptu je myšlenka, že cestovat by neměly květiny, ale jen jejich objednávky, které se následně doručí na spolehlivá a profesionální místní květinářství umístěná co nejblíže adresátovi květinového daru. Sdružení Fleurop-Interflora v současné době spolupracuje s více než 50 000 partnery floristy a má zastoupení ve více než 150 zemích světa, v jejichž rámci každoročně doručí přes 25 milionů květinových objednávek. V roce 2017 vstupuje Fleurop na trh v České republice a přináší nabídku rozmanitých kytic vytvořený speciálně pro český trh a pro každou příležitost. Více naleznete na adrese www.fleurop.cz.

[1] Průzkum pro společnost Fleurop realizovaný v lednu 2018 prostřednictvím Instant research.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy